Новини

У США представили трактор з нульовими викидами що працює на аміаку

23.06.2022

Технологія перетворення аміаку на паливо, розроблена компанією Amogy, була успішно інтегрована в середній стандартний трактор John Deere.

Про це повідомляє  futurefarming.com.

Компанія Amogy Inc., оголосила про успішну демонстрацію трактора з нульовим рівнем викидів, що працює на аміаку.​ Технологія  була успішно інтегрована в стандартний трактор середнього розміру John Deere 100 кВт. Система складається зі стандартного бака для зберігання рідини та високоефективних модулів крекінгу аміаку, інтегрованих у систему гібридних паливних елементів, які можуть забезпечити стабільну первинну потужність протягом кількох годин за одну заправку.
Як стверджує Amogy, заправка трактора аміаком відбувається швидко і просто, схоже на заправку газом або дизельним паливом.

«Ми в захваті від того, що вперше в історії продемонструємо наше енергетичне рішення з нульовими викидами аміаку в дії на тракторі. Аміак є хорошим паливом з нульовими викидами для всіх важких транспортних засобів, але особливе місце цей хімікат займав у сільському господарстві, де використовувався як добриво протягом десятиліть», – сказав генеральний директор Amogy Сонхун Ву.

Залишити коментар: