Новини

Україна стабільно входить в трійку головних експортних ринків HORSCH

30.06.2021

Чи знали ви, що Україна стабільно входить в трійку головних експортних ринків HORSCH?

За 12 років компанії вдалося завоювати ринок так, як нікому з інших виробників сівалок і грунтообробної техніки, пише компанія на своїй сторінці у Фейсбук.

А зараз HORSCH завершив будівництво власного представництва в Україні, інвестувавши в нього 5 млн. євро. Такий розмах власних центрів  HORSCH є тільки у Франції, США, Росії та Китаї.

Майже 15 га землі, 3300 м2 приміщень, які охоплюють демонстраційні поля, центральний офіс, склад запасних частин і маркетинговий зал, приміщення для великих конференцій і зали поменше, де проводитимуть семінари для дилерів, партнерів і клієнтів в сфері продажів і сервісу. “Тепер наші дилери будуть мати безперервний доступ до запчастинах і можливість відразу надати технічну підтримку клієнтам”, – підкреслив одну з головних цілей нового представництва Йоханнес Клют, генеральний директор ТОВ “ХОРШ Україна”.

Як повідомив Філіп Хорш, власник корпорації HORSCH, місце вибирали з перспективою подальшого розширення. Можливо, колись в майбутньому тут побудують завод з виробництва техніки і створять IT-центр HORSCH.

Залишити коментар: