Новини

Українські фермери на окупованих територіях втрачають мільйони тонн врожаю

16.08.2022

Українські фермери на окупованих територіях втрачають мільйони тонн врожаю. Про це зазначив під час марафону «Єдині новини» Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

«Потрібно порівняти деякі цифри. Минулого року на територіях, які на сьогодні окуповані, урожай загалом був близько 20 млн тонн зернових та олійних культур. Ці регіони традиційно мали багато озимих пшениці та ячменю, які вони одними з перших збирали в Україні влітку. Це означає, що обсяги зловживань по новому врожаю обраховуються там мільйонами тонн. Це злочини різного характеру, але в будь-якому випадку – викрадення», – зазначив він, підкресливши, що окупанти по-мародерськи вилучають збіжжя.

Як наголосив Микола Сольський, ідеться про грабіж, розбій, шахрайство та примус. Зараз налагоджений бізнес високого рівня посадовцями-силовиками росії з залученням колаборантів, розповів Міністр.

Першими під «приціл» окупантів, за його словами, потрапляють фермери з найбільш активною політичною позицією та підтримкою Української держави, а також ті, хто відмовляється перереєстровувати діяльність та співпрацювати з окупаційною владою.

 

За інформацією Мінагрополітики

Залишити коментар: