Новини, Рослинництво

Компанія «КВС-УКРАЇНА» презентувала високпродуктивні новинки

16.08.2022

30 червня насіннєва компанія Biligrain організувала День поля. Захід проходив на базі ТОВ «Агрокрай» у Красилівському районі на Хмельниччині й зібрав чимало сільгоспвиробників.

Свої товари та послуги презентували провідні вітчизняні і зарубіжні компанії. Серед них чільне місце посідала компанія «КВС-УКРАЇНА» – одна з провідних світових компаній у селекції та виробництві насіння сільськогосподарських культур зі 160-річним досвідом роботи.

Компанія «КВС-УКРАЇНА» презентувала високпродуктивні новинки

Про діяльність компанії та нові продукти у портфоліо редакція журналу «АгроЕліта» поспілкувалася з фахівцем з вирощування гібридного насіння Олександром Лірою.

– Пане Олександр, розкажіть, будь ласка, про роботу компанії у непростих умовах сьогодення.

– Після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України у людей була велика паніка. Перед нами, як і перед усіма іншими українцями, постало питання: а що ж буде далі? Як ми житимемо, як спілкуватимемось з клієнтами, як будемо їздити до наших партнерів та загалом працювати.

Та наразі люди вже потрохи адаптувались до умов війни, наша команда працює злагоджено та ефективно, хоча, звісно, присутнє і хвилювання щодо збору майбутнього врожаю, який дозріває на полях.

– Що нині вирощують аграрії, яким культурам надають перевагу?

– Переважно наші клієнти вирощують кукурудзу, озиму пшеницю, озимий та ярий ячмінь, ріпак, сою і соняшник. Враховуючи тенденції сьогодення, а саме високі ціни на ЗЗР, добрива, аграрії починають підлаштовувати під інший формат свою сівозміну. Оскільки високі ціни на газ впливають на сушку зерна, зокрема кукурудзи, тож аграрії шукають менш затратні культури у плані сушіння. Проте, слід відмітити, що наші агровиробники не зупиняються: успішно сіють, тому, дасть Бог, зберуть щедрі врожаї.

– Які новинки з’явилися у компанії?

– У нас цього року будуть присутні нові сорти та гібриди, зокрема сорти озимої пшениці – КВС СПЕНСЕР, СТРОМБОЛІ та КВС ЛАЗУЛІ та гібрид озимого ріпаку нового покоління ХІЛЛІКО. Серед його основних характеристик – зимостійкість, посухостійкість, також має високий потенціал урожайності при інтенсивній технології.

Ще однією новинкою у лінійці ріпаків є гібрид КВС КАЛІНДО КЛ для системи Clearfield®.

Компанія «КВС-УКРАЇНА» презентувала високпродуктивні новинки

Також є новинки і по ячменю – це шестирядний озимий ячмінь пивоварного сорту КВС ФАРО. Він характеризується високою якістю та урожайністю зерна і має високу стійкість до вилягання та хвороб.

Варто згадати і про гібридне озиме жито. Цього року ми пропонуємо високопродуктивний гібрид з високим потенціалом врожайності КВС ТАЙО, який вирізняється високою стійкістю до вилягання та до основних хвороб. Для його захисту достатньо лише одного фунгіцидного обробітку. Також цей гібрид має технологію захисту від ріжок PollenPlus®.

Слід відзначити і новий гібрид силосного напрямку – КВС ПРОПАУЕР, який використовують для годівлі ВРХ. Все насіння гібридного озимого жита вирощується та доробляється в Україні, зокрема на території Хмельницької і Тернопільської областей, адже тут належна для цієї культури кліматична зона з достатньою кількістю опадів, а також хороші ґрунти.

Хочу також додати, що обираючи високоякісне насіння селекції KWS, ви забезпечуєте себе агросервісним супроводом, гарною врожайністю та високими прибутками. Все буде Україна!

Залишити коментар: