Новини

В Україні розпочалися продажі телескопічних навантажувачів нового бренду

13.01.2022

В Україні розпочалися продажі телескопічних навантажувачів нового бренду, це телескопічні навантажувачі WeLift з вантажопідйомністю до 3,5 т та довжиною стрілки 6,8 м, повідомляє SpecMachinery.com.ua.

Компанія WeLift., Ltd є одним з провідних китайських виробників навантажувачів. Телескопічні навантажувачі WeLift характеризуються економічною експлуатацією, якістю складання світового рівня та універсальністю.

Навантажувачі WeLift є багатофункціональними та здатні заміняти відразу кілька видів інших машин. Компактна колісна база, великі кути повороту дозволяють заощаджувати час на пересування навантажувача об’єктом.

Телескопічний навантажувач WeLift має посилену конструкцію стріли та захист гідравлічних шлангів. Для максимальної корозійної стійкості кабіна оператора перед фарбуванням обробляється методом електрофорезу, що створює додатковий захисний шар.

Телескопічні навантажувачі WeLift виготовлені для експлуатації в середніх широтах за температури навколишнього середовища від мінус 35 до плюс 45°С. Найбільш популярна сфера їх застосування – земельно-ґрунтова обробка, навантаження та розвантаження, а також перевезення.

До комплектації телескопічних навантажувачів WeLift входять обігрівач, кондиціонер, радіо, джойстик, а у якості робочих органів – ківш 2.5м³ та палетні вила. Відзначимо також додаткову пару гідравлічних ліній, задній причіпний пристрій і систему зважування із функцією повідомлення про перевантаження.

Залишити коментар: