Новини

В Україні стартує MBA програма для аграріїв за підтримки USAID

21.09.2021

24 вересня 2021 стартує міні-MBA програма для українських фермерів. Концепт навчальної програми був розроблений провідними експертами Ukrainian Food Valley та співфінансується Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку в Україні — AГРО, мета якої — сприяти комплексному і сталому економічному зростанню сільського господарства України.

Цього року агро-міні-МВА проходитиме онлайн протягом 9 місяців. Навчання поєднує сучасні теоретичні знання з практикою, під час якої учасники будуть працювати з власними кейсами. Програма націлена на вміння керувати ризиками, покращення ефективності бізнесу, розвиток управлінських та лідерських якостей. Навчання побудоване так, що під час нього в учасників буде можливість активно обмінюватись досвідом.

Працювати зі студентами міні-МВА будуть 17 викладачів, які є фахівцями міжнародного рівня. До курсу запрошуються власники та керівники мікро-, малих та середніх агропідприємств, які працюють у сферах плодоовочівництва, м’ясо-молочного бізнесу, птахівництва, аквакультури, кондитерського та крафтового виробництва.

В Україні стартує MBA програма для аграріїв за підтримки USAID

Наталія Гордійчук, голова Ukrainian Food Valley, викладачка міні-МBA: «‎Аграрна галузь у всьому світі переживає складний перехідний період — від традиційного формату до сталих практик. Адже враховуючи кліматичні зміни, економічну кризу у зв’язку з пандемією та зміни у харчових звичках споживачів аграріям потрібно міняти підходи. Тільки це виведе бізнес на новий рівень. Ми зібрали найсильніших експертів та практиків, які ділитимуться передовими знаннями — з бізнес-моделей, сталих стратегій, фінансів, маркетингу та комунікацій. Запрошуємо всіх аграріїв, хто підтримує принцип lifelong learning та бажає забезпечити стале майбутнє для власного ‎бізнесу».

Окрім виробників, до навчання можуть долучитись експерти з аграрної та харчової сфер. Відповідно до умов програми USAID, перевага надається учасникам з Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Херсонської та Черкаської областей. Крім цього, Ukrainian Food Valley надає стипендії на навчання представникам семи провідних аграрних університетів України, із якими влітку 2021 року підписала Меморандуми про співпрацю: Львівського, Одеського, Поліського, Сумського, Полтавського, а також Державного біотехнологічного університету у Харкові та Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного.

В Україні стартує MBA програма для аграріїв за підтримки USAID

Залишити коментар: