Виставки, Новини

Вінницький національний аграрний університет розширює кордони

29.09.2021

Вінницький національний аграрний університет розширює кордони

Вінницький національний аграрний університет – заклад вищої освіти, навчання в якому відкриває можливості для успішного кар’єрного росту. ВНАУ – флагман підготовки фахівців, які можуть не лише займати високооплачувані посади в українських та міжнародних компаніях, а й створювати власний бізнес. Навчальний заклад є потужною платформою науково-дослідної та міжнародної діяльності в Україні.

Університет має у своєму складі потужну науково-технічну базу, науково-дослідні лабораторії, спеціально оснащені аудиторії, сучасну бібліотеку і демонстраційну залу наукових досягнень професорсько-викладацького складу. Науковою діяльністю в університеті займаються відділи докторантури й аспірантури, а також Наукове товариство молодих вчених, студентів, аспірантів та докторантів. До складу університету входять відокремлені структурні підрозділи. Це 5 коледжів і науково-дослідне господарство «Агрономічне». Навчальний процес забезпечують фахівці аграрної сфери, серед яких кандидати та доктори економічних, сільськогосподарських, педагогічних, технічних наук, доктори філософії, академіки, професори.

У всій структурі ВНАУ навчаються 15 тисяч студентів зі всієї України, котрі здобувають освіту на 6 факультетах: економіки та підприємництва, обліку й аудиту, технологій виробництва та переробки продуктів тваринництва, менеджменту та права, а також інженерно-технологічному факультеті.

Вінницький національний аграрний університет розширює кордони

ТОП-5 найпопулярніших спеціальностей серед абітурієнтів 2021-го року стали: «Агрономія»,  «Агроінженерія», «Менеджмент», «Комп’ютерні технології», «Харчові технології». Популярністю також користуються спеціальності: «Садівництво та виноградарство», «Захист і карантин рослин», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство», «Екологія», «Маркетинг», «Публічне управління та адміністрування», «Облік і опадуткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Право».

Університет веде активну міжнародну діяльність. Сьогодні налагоджена співпраця з більш ніж 30-ма країнами світу, а також підписані договори та меморандуми про навчальне, освітнє, наукове і міжнародне співробітництво із 58 навчальними і науковими установами аграрного, економічного, технічного та класичного напрямів.

Студенти університету проходять практику на провідних аграрних підприємствах України та в таких європейських країнах, як Польща, Франція, Німеччина, Англія, Чехія, Хорватія. У 2021 році в рамках співробітництва між Україною та Францією на базі університету було створено потужну наукову платформу АГРОХАБ.

Вінницький національний аграрний університет розширює кордони

У відділах докторантури та аспірантури здійснюється підготовка вчених, які захищають свої дисертаційні роботи, активно працюють над розробкою власних прєктів та невпинно продовжують поповнювати науковий потенціал нашої країни. В університеті ефективно працює Наукова школа «Аграрна політика та продовольча, енергетична, екологічна безпека України» під керівництвом президента університету, д.е.н., професора, академіка НААН України Григорія Калетніка. Цей науково-навчальний осередок є не лише місцем для здобуття наукових навичок та знань, а й є вдалою платформою для розвитку універсальних соціальних навичок студентів «Soft Skill».

Вінницький національний аграрний університет має чимало науково-дослідних баз, на яких спільно з науково-педагогічними працівниками, студентами, аспірантами та партнерами вишу проводяться досліди. Це ботанічний сад та науково дослідне-господарство «Агрономічне».  Останнє займається не лише науково-дослідною роботою і популяризацією передового сільськогосподарського виробництва, а й підприємницькою діяльністю. НДГ «Агрономічне» ВНАУ є головним осередком навчально-практичної підготовки майбутніх спеціалістів. Саме тут студенти демонструють здобуті теоретичні знання та примножують їх практичними навичками. Така форма поєднання навчального процесу із практичною роботою є свідченням важливого напрямку навчання за програмою дуальної освіти.

«Наш університет є унікальним середовищем здобуття освіти. Найкращим надбанням є розвиток науково-дослідних баз, на яких студенти отримують теоретичні знання, закріплені на практиці в реальних умовах професійної діяльності. Ми працюємо над удосконаленням матеріально-технічної бази, над зміцненням співпраці з партнерами університету, а також дбаємо про розвиток українського аграрного сектору. У Вінницькому національному аграрному університеті поєднуються і сучасні теоретичні знання, і наука, і виробництво, і студентське середовище, і аспіранти, і науково-педагогічні працівники (НПП), і бізнес-партнери з аграрної сфери. Все це дає можливість готувати висококваліфікованих фахівців та науковців, а також допомагати аграрній сфері України розвиватися і ставати високотехнологічною», – наголошує президент ВНАУ, д.е.н., професор, академік НААН України Григорій Калетнік.

Вінницький національний аграрний університет розширює кордони

Невід’ємною частиною навчання у ВНАУ є участь студентів та аспірантів у всеукраїнських та міжнародних стартапах. Такі конкурси дали студентам можливість виходити на нові якісні рівні навчальної та наукової роботи. Аспіранти ВНАУ є переможцями у міжнародних стартапах з написання наукових робіт, статтей та розробки інноваційних стратегій, планів і систем.

Коледжі ВНАУ – флагмани вищої та передвищої освітина Вінничині. Студенти вивчають передові науки будівельної, економічної, харчової, підприємницької, інженерної, аграрної, комп’ютерної галузей, а також опановують робітничі професії.

Вінницький національний аграрний університет розширює кордони

В університеті особливу увагу приділяють культурному розвитку студентства. Вже традиційними заходами стали культурно-мистецький фестиваль «З любов’ю до Батьківської землі», «Міс університету», «Подільський бал», День студента, Новорічна феєрія, День захисту дітей, чемпіонат КВК. Цьогоріч було започатковано перший студентський кінофестиваль «GryStories – 2021». Партнерські стосунки керівництва університету зі Студентською радою та профспілками допомагають підтримувати високий рівень корпоративної культури ВНАУ.

Залишити коментар: