Новини, Техніка

«Волинська Фондова Компанія» забезпечує аграріїв необхідними запчастинами швидко та за вигідними цінами

04.08.2022

«Волинська Фондова Компанія» забезпечує аграріїв необхідними запчастинами швидко та за вигідними цінами

Волинська Фондова Компанія» працює з 1993 року і є провідним дилером сільськогосподарської техніки відомих брендів − американської корпорації AGCO – Massey Ferguson, німецької компанії Kverneland, польських UNIA та Meprozet, французької компанії Agrisem, італійських Agrex, Dominoni, Mara, Falc та багатьох інших.

За час своєї діяльності компанія зарекомендувала себе як надійний партнер українських аграріїв, надаючи широкий спектр товарів та послуг для сільгоспвиробництва. Крім продажу техніки, слід відзначити й такі головні напрямки діяльності компанії, як професійний гарантійний сервіс і післягарантійне обслуговування.

Маючи потужну та мобільну  сервісну службу, компанія забезпечує якісне обслуговування, техніка доставляється покупцю в господарство і запускається спеціалістами компанії. Кожен продаж забезпечується обов’язковим безкоштовним навчанням операторів, що дозволяє їм швидко опанувати високотехнологічні машини і уникнути будь-яких проблем в їх експлуатації.

Також «Волинська Фондова Компанія» забезпечує агровиробників оригінальними запасними частинами, оливами, мастильними матеріалами, шпагатом і сіткою, автохімією.

Усі запасні частини, що поставляються, є оригінальною продукцією заводів-виробників, та мають усі необхідні сертифікати відповідності й високий рівень якості.

«Волинська Фондова Компанія» забезпечує аграріїв необхідними запчастинами швидко та за вигідними цінами

Завдяки сучасному складському комплексу, який обладнаний кращим стелажевим обладнанням, і налагодженій логістичній системі, необхідні запасні частини завжди оперативно доставляються клієнтам.

На жаль, війна внесла свої жахливі корективи в життя українців, зламала мільйони доль, зруйнувала усі плани. Проте, «ВФК» не припинила свою діяльність. У цей складний період, коли від вчасно проведених польових робіт залежать життя людей не лише у нашій країні, а й в усьому світі, компанія з самого початку війни працює на аграрному фронті, забезпечуючи максимальну підтримку сільгоспвиробників! Відтак, відділ сервісного обслуговування цілодобово перебуває на зв’язку та надає сервісну і консультаційну допомогу й підтримку. А для того, аби уникнути простою техніки і не втратити дорогоцінний час, що зараз є надзвичайно важливим, фахівці відділу запасних частин «ВФК» роблять усе, щоб максимально швидко постачати аграріям сезонні запасні частини. Зокрема, як зазначають у компанії, наразі в наявності є широкий асортимент запасних частин на складах за максимально вигідними цінами. А саме:

– запчастини до тракторів, сівалок, прес-підбирачів, іншої причіпної техніки, комбайнів;

– оливи та мастильні матеріали;

– шпагат та сітка;

– автохімія.

«Волинська Фондова Компанія» забезпечує аграріїв необхідними запчастинами швидко та за вигідними цінами

Редакція журналу «АгроЕліта» вирішила детальніше дізнатися про роботу відділу запасних частин «Волинської Фондової Компанії» під час війни. Ми поспілкувалися з бренд-менеджерами з продажу запасних частин, котрі працюють в різних куточках України.

В’ячеслав, менеджер з продажу запасних частин брендів UNIA, Meprozet і Falc:

«Склади запасних частин нашої компанії зараз працюють у Луцьку, Полтаві, Хмельницькому та Житомирі, тому ми маємо змогу оперативно доставити необхідні запчастини у будь-яке місто. Наші фермери – молодці, вони не припинили роботу, тому і ми намагаємось з усіх сил їм допомагати, виходити з різних ситуацій. На складах зараз є достатня кількість запасних частин, за потреби доставляємо і необхідні запчастини з-за кордону.

Володимир, менеджер відділу запасних частин брендів AGCO,  Agrex, Dominoni:

«Звісно, з початком повномасштабного вторгнення працювати було трохи складно, виникали перерви у роботі, постачальники перелаштовувалися, деякі перевізники, з якими ми працювали, перестали ввозити в Україну запчастини, доводилося шукати інші шляхи. Але зараз все відновилося, процес налагодився, усі необхідні запчастини доставляємо швидко

Чимало запчастин довезли і на склади, щоб були у наявності. Тому переважна більшість наших клієнтів не мали проблем з простоєм техніки через відсутність необхідних запчастин. Тому ми й надалі завозитимемо та доставлятимемо необхідні запчастини, аби фермери могли працювати безперебійно».

«Волинська Фондова Компанія» забезпечує аграріїв необхідними запчастинами швидко та за вигідними цінами

Іван, менеджер відділу запасних частин брендів KUHN, Agrisem, Kverneland та Bezalin:

«На початку війни з поставками було складно, але зараз вже ситуація стабілізувалась до довоєнних часів. Робимо запаси й на складах, є також вже й передзамовлення, тому стараємось працювати на випередження».

Костянтин, старший менеджер зі збуту олив та мастильних матеріалів брендів Total і Champion:

«Ми працюємо по всій території України, забезпечуємо потреби як наших постійних клієнтів, так і нових. Стараємось задовольнити усі запити, і навіть у воєнний час нам це вдається.

Доставка до клієнта становить максимум 3 дні, залежно від регіону і від того, наскільки швидко можна туди доставити продукцію. Наприклад, був випадок у Запорізькій області: господарство з Бердянська у нас купувало техніку, і потрібні були оливи і фільтр, щоб провести ТО. Про те, щоб придбати ці продукти на окупованій території, мова, звісно, навіть не йшла – у нинішній час це неможливо. Тому ми доклали усіх зусиль, але таки доставили все, що потрібно».

«Волинська Фондова Компанія» забезпечує аграріїв необхідними запчастинами швидко та за вигідними цінами

Тож, як бачимо, «Волинська Фондова Компанія» пліч-о-пліч з вітчизняними агровиробниками стоїть на сторожі майбутнього врожаю.

Наостанок зазначимо, у «Волинській Фондовій Компанії» також працює Інтернет-магазин запасних частин, що дає можливість швидко підібрати оригінальні запасні частини до вашої техніки за максимально вигідними цінами.

Анна Артим

Залишити коментар: