Події

Всеукраїнський Молочний Форум 2021

19.10.2021

Всеукраїнський Молочний Форум 2021

2 4 листопада 2021 року в “Президент Готелі”, м. Київ відбудеться черговий знаковий захід в молокопереробній галузі України: “Всеукраїнський Молочний Форум 2021”.

Подія, яку організовують “Спілка молочних підприємств України” та Центр новітніх технологій та інновацій, об’єднає в собі найбільших вітчизняних виробників молочної продукції, виробників молочної сировини, операторів молочного ринку, профільні Асоціації, інвесторів, іноземних гостей та експертів.

Під час Форуму буде обговорено кризовий стан галузі, проблеми з вітчизняною молочною сировиною, відсутність реальної державної підтримки вітчизняних виробників, створення однакових конкурентних умов на внутрішньому ринку для української та імпортної молочної продукції, новинки в галузі молочних технологій та обладнання, пошук шляхів інвестицій в галузь, а також багато інших питань, що потребують взаємодії учасників ринку та держави.

Великі та малі, традиційні та крафтові – молочна галузь України повинна об’єднатися та разом відстоювати свої права та інтереси заради створення сучасного конкурентного вітчизняного виробництва молочних продуктів.

Контакти організаторів: (095) 577-4660, office@cnti.com.ua

Більше інформації про Форум: www.dairyforum.com.ua

Залишити коментар: