Події

День поля AgriLab Farming

27.10.2021

День поля AgriLab Farming

Точний підхід – і агробізнес матиме високу рентабельність навіть на малопродуктивних грунтах – з цим переконанням наприкінці минулого року господарство Agrilab Farming розпочало свою діяльність. Настав час перевірити: чи так це сталось на практиці.

Господарство веде свою діяльність на площі більше 1000 гектарів у Чернігівській області на “бідних» легких грунтах. Щоб отримувати прибуток в таких грунтово-кліматичних умовах, тут впроваджували вологозберігаючі технології та індивідуальний підхід до кожного поля. Що сіяти, як удобрювати, як захищати? На таких складних полях рахувати доводиться точно, адже межа між прибутковістю і збитковістю – хитка.

18 листопада у с. Пархимів (Козелецький р-н, Чернігівська обл.) в рамках Дня поля «Збільшення прибутковості малопродуктивних полів. Результат» підбиваємо підсумки першого виробничого сезону Agrilab Farming:

  • проаналізуємо які рішення і як вплинули на прибутковість господарювання на «бідних грунтах»;
  • класичний, безвідвальний,  – який обробіток є найліпшим для кукурудзи на «пісках»? Покаже бункер комбайна;
  • як збільшити маржинальність після збирання врожаю? Поділимось досвідом роботи зерносушильного комплексу.

Окрім того, своєю практикою ефективних рішень у битві за врожай-2021 та стратегією на 2022 рік поділяться керівники та агрономи успішних господарств регіону, зокрема – «АгроРегіон», «Інтер», «БіотехЛТД».

Також аграрії зможуть наочно оцінити можливості різної техніки: IDEALний комбайн, агрегати для різних технологій обробітку грунту, дрони та рішення точного землеробства, а також – зерносушильний комплекс на твердому паливі.

Участь у заході – безкоштовна, проте кількість місць – обмежена. Реєструйтесь за посиланням або за телефоном: 0674679655

Залишити коментар: