Новини, Рослинництво

Виробничому сезону – 2022 бути: в «Контінентал» у розпалі весняно-польові роботи

07.04.2022

Виробничому сезону – 2022 бути: в «Контінентал» у розпалі весняно-польові роботи

Сьогодні, як ніколи, важливим є гарантування продовольчої безпеки України, щоб кожен українець, кожна родина мали вдосталь хліба. Розуміють це і у «Контінентал Фармерз Груп», де уся команда докладає максимальних зусиль, щоб виростити цього року гідний врожай. Усі заплановані технічні операції безперебійно відбуваються на полях Компанії. «Контінентал Фармерз Груп» уже розпочала весняну посівну кампанію – 2022.

Структура цьогорічного посіву змінилася під впливом подій, які відбуваються в Україні. Окрім традиційних для Компанії культур – соняшнику, кукурудзи та сої, «Контінентал» додав до структури посівів гречку, під яку заплановано 1,2 тис. га, та відвів 1 тис. га під цукровий буряк. Загалом навесні Компанія планує засіяти близько 100 тис. га. Паралельно із сівбою «Контінентал» розпочав посадку картоплі, площі під яку так само збільшили – до понад 2 тис. га. Власна насіннєва картопля «Контінентал» відсортована і готова до висаджування, також заздалегідь закуплено імпортне насіння.

Картопля традиційно є стратегічною культурою для «Контінентал», однак під час військових дій вона набула нового, ще важливішого значення. Щоденно «Контінентал» відправляє понад 60 тонн картоплі в гарячі точки України, станом на зараз уже надано понад 1,5 тис. тонн такої гуманітарної допомоги.

Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен зазначає, що цьогорічний виробничий сезон є надважливим для гарантування продовольчої безпеки України. Саме тому кожен етап робіт вимагає вчасності та дотримання технологій, наскільки це можливо в теперішніх умовах.

«Цьогорічна посівна стане найвідповідальнішою за всю історію не тільки нашої Компанії, але й нашої Країни. Ми дотримуємося обраних виробничих технологій, працюємо з урахуванням усіх заходів безпеки. На весняний сезон забезпечені необхідними ресурсами. Ми зробимо все для того, щоб Україна була з хлібом, – коментує Георг фон Нолкен.Дякую кожному співробітникові нашої Компанії за невтомну працю без вихідних та з максимальним залученням у процес.  Кожен вихід у поле, робота в  офісах чи на ремонтних базах відстоює надважливу місію захист країни від продовольчої кризи», – наголосив він.

Виробничому сезону – 2022 бути: в «Контінентал» у розпалі весняно-польові роботи

Аграрний сезон 2022 року є одним з найвідповідальніших за останні десятиліття. Адже саме від нього залежить продовольча та економічна стабільність у державі. Стратегічно важливі для України культури включені у виробничу карту посівів «Контінентал» на цей сезон. Зокрема, озимою пшеницею засіяно площу 40,1 тис. га, ще 11,4 тис. га  відведено під озимий ячмінь.

Паралельно з польовими роботами у «Контінентал» відбуваються ремонт техніки та підготовка елеваторних потужностей. Працює команда і над налагодженням постачань необхідних ТМЦ.

Залишити коментар: