Новини, Рослинництво

Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show

27.07.2021

Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show

VITAGRO PARTNER підкорює безкрайні поля вже більше 10-ти років, забезпечуючи агровиробників високоякісним насінням Semelita, засобами захисту рослин Bayton, мікродобривами та стимуляторами росту, антистресантами EnerGreen Premium, інокулянтами Inoculant Premium та мікоризантами Mycofix, розширюючи свої володіння з кожним роком.

Компанія VITAGRO PARTNER була рада вітати численних гостей та партнерів на серії літніх Днів поля у форматі «Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show»,  що проходили у різних куточках України: на Хмельниччині, Рівненщині та Харківщині. Такі заходи дуже важливі для кожного аграрія. Ми довго не бачилися разом, адже Covid вніс свої корективи, і за ці півтора року ми всі змінились, змінилось як повсякденне, так і професійне життя. У VITAGRO PARTNER також відбулося багато змін, ми переглянули багато процесів, які максимально ефективно вирішують виклики сьогодення.

Ми пройшли процес великої трансформації. Нами рушить енергія змін!

Трансформувалась наша управлінська система, ще більш потужною стала наша команда.

Наша агрономічна служба, без перебільшення, є кращою в Україні в забезпеченні аграріїв якісним супроводом технологічного процесу вирощування. VITAGRO PARTNER разом з вами, нашими партнерами, бере на себе та розділяє спільну відповідальність за кінцевий результат на вашому полі.

Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show

Процес удосконалення втілився в наших продуктах. Так, завдяки прямій співпраці з провідними європейськими селекціонерами VITAGRO PARTNER ввела в свою лінійку насіння Semelita сорти принципово нового морфологічного адаптивного напряму.

Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show

Ми вивели на ринок 12 нових ефективних засобів захисту рослин Bayton. Завдяки нашій потужній R&D службі ми в цьому році виробили та презентували нову лінійку мікродобрив, стимуляторів росту та антистрисантів EnerGreen Premium. Ці продукти завдяки своїй дієвості та якості, яку оцінили аграрії, вже перевищили наші очікування на попит.

Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show

Ми запустили надсучасну лабораторію яку вже трансформували в потужний науково-дослідний центр, що забезпечить вас надійними, експертними, перевіреними, надсучасними продуктами задля ще більшої впевненості в кінцевому результаті на вашому полі.

Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show

Сергій Лабазюк, почесний президент групи компаній  VITAGRO, народний депутат України.

«Наша команда часто їздила світом, я особисто їздив у відрядження до Сполучених Штатів, практично по всій Європі. Єдиною метою цих подорожей було знайти найкращі технології для отримання максимального як виробничого, так і фінансового результату. Тепер я можу із впевненістю сказати: сьогодні в Україні аграрії застосовують одні з найкращих технологій вирощування с.г. культур».

Професійна команда спеціалістів компанії VITAGRO PARTNER із величезним задоволенням поділилася з зацікавленими аграріями усієї України чітким планом дій стратегічного розвитку галузі, адаптації технологій до кліматичних змін.

Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show

Усі агровиробники на заходах «Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show» мали змогу дізнатися:

  • про найсучасніші відповіді селекційної науки на погодні гойдалки;
  • практичні поради як з 3-го класу зробити 1-й на посівах пшениці;
  • методи мінімізації ризиків при роботі з пізніми посівами озимих культур;
  • як правильно вибрати продукт для обробки насіння, аби отримати рівномірні та швидкі сходи;
  • про успішні рішення у захисті рослин;
  • про ефективний розрахунок потреби культур в мікродобривах;
  • про методику «витягування» з критичного гербіцидного стресу на реальному посіві;
  • про реакцію різних сортів зернових на внесення мікродобрив;
  • про дієве планування бакових розчинів, аби зменшити кількість обприскувань та зберегти при цьому ефективність препаратів та гроші.

Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show

Микола Бовдуй, головний агроном ТОВ «АФ «Борщівське» (Харківська обл.), на базі якого відбувся День поля VITAGRO PARTNER «Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show».

«Ми раді приймати гостей, особливо, якщо вони є нашими діловими партнерами. Партнерство з VITAGRO PARTNER розпочалося у 2019 році. Нас зацікавила озима пшениця Semelita сорту Юлія. Менеджери компанії Vitagro Partner запропонували засіяти своїм насінням і за своєю ж технологією виробничо-дослідні ділянки. Незважаючи на складні погодні умови (морози, холодні потужні вітри), озимина нас не розчарувала. За середньої врожайності 58 ц/га хочу відзначити її високу морозостійкість. VITAGRO PARTNER – компанія передового досвіду. Вона єдина пропонує аграріям Програму Спільного Вирощування – повноцінний агрономічний супровід».

Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show

Богдан Вовк, Директор ТОВ «Ліндеванг»  (Тернопільська обл.).

«З компанією VITAGRO PARTNER ми співпрацюємо близько 5 років, здійснюємо закупівлю засобів захисту, а також посівного матеріалу, зокрема, таких культур як соя та горох. Слід зауважити, що препарати від компанії VITAGRO PARTNER працюють надзвичайно ефективно та з меншим негативним впливом на рослини. Впевнений, що наша співпраця буде продовжуватись і надалі завдяки надійності у партнерстві компанії. За Днями поля ми всі скучили, зараз є прекрасна нагода дізнатись про новий асортимент продукції, а також почерпнути для себе щось нове».

Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show

Григорій Хацкевич, заступник директора ТОВ «Гор-Агро» (Волинська обл.).

«Хотілось би окремо відмітити професійний агрономічний супровід, який надає компанія, ми дуже цим задоволені. Наразі нас цікавлять озимі зернові культури (пшениця, ячмінь) та соя, тому тут на полі ми маємо хорошу можливість ознайомитись із сортами і гібридами та підібрати для себе найкращі варіанти насіннєвого матеріалу. Враження від Дня поля гарні, адже це хороша можливість ознайомитись із новим асортиментом продукції. Зацікавилися також використанням агрокоптерів для обприскування посівів, навіть для внесення ґрунтових препаратів».

Інноваційну презентацію сільськогосподарських коптерів влаштувала компанія QUADRO.ua, запрошений партнер VITAGRO PARTNER. Менеджер агродепартаменту QUADRO.ua Євген Стоянов розповів про агрокоптери DJI Agras T20 і Agras T30 та які унікальні можливості вони надають сільськогосподарським підприємствам.

Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show

Продуктивний DJI Agras T20 забезпечує високі результати розпилювання розчинів, завдяки вдосконаленій системі обприскування. Сільськогосподарський коптер може працювати за автономними програмами польоту, що базуються на алгоритмах штучного інтелекту й захищати рослини на угіддях із різноманітним рельєфом: полях, терасах і фруктових садах. За допомогою всебічно спрямованого радара, у польоті T20 ефективно уникає перешкод із усіх боків.

Презентований компанією QUADRO.ua у червні DJI Agras T30 підняв ефективність розпилення на новий рівень, а революційна конструкція флагмана здатна трансформуватися для кращого доступу до листя плодоносних дерев. Інноваційні хмарні рішення DJI для сільського господарства та технології точного малооб’ємного внесення допомагають T30 забезпечити додаткову економію та фінансову вигоду аграріям.

Земля вікінгів. Підкорювачі полів. Digital Agro Show

Запрошуємо вас доєднатися до енергії змін!
www.vitagro-partner.com.ua
+38(067) 482 64 01

Залишити коментар: