Новини

Збиральна кампанія «НІБУЛОНа» у розпалі

28.07.2021

У стислі терміни виробничі підрозділи компанії«НІБУЛОН» зібрали врожай озимого ячменю на всіх 1467 га засіяних площ, більшість з яких була розташована на філіях Південного регіону. Цьогорічна врожайність культури склала 49 ц/га, що значно перевищує минулорічний результат 27,6 ц/га.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Найбільші врожайності сформовано у філіях «Прибужанівська» – 60,7 ц/га (Миколаївська обл.), «Кам’янець-Подільська» (Хмельницька обл.) – 57,1 ц/га та «Снігурівська» (Миколаївська обл.) – 55,9 ц/га.

В активній фазі збирання ранньої пшениці на всіх філіях підприємства. Станом на сьогодні зібрано 52 % врожаю із 28 тисяч засіяних озимою пшеницею гектар. Уже зараз середня врожайність культури фіксується на рівні 45,5 ц/га.

Також виробничими філіями ТОВ СП «НІБУЛОН» вже скошено 2/3 площ озимого ріпаку, яким було засіяно 1611 га. Поточні обмолоти сягають 25 ц/га.

Характерною особливістю цьогорічного сезону став пізній початок збиральної кампанії ранніх культур у південних областях України із затримкою на 10–12 днів. Це пов’язано з погодними умовами травня та червня – великою кількістю опадів, відносно невисокими температурами, що призвели до продовження вегетації культур. Утім, надвисокі температури в кінці червня та на початку липня стрімко прискорили дозрівання врожаю.

Як повідомляють фахівці виробничого відділу, збирання озимого ячменю на півдні Миколаївської області розпочалося в перші дні липня, через тиждень стартував збір озимої пшениці. У цей же час настали й оптимальні терміни початку збирання на філіях Хмельницької, Черкаської й Луганської областей, а за тиждень – долучилися господарства Вінницької та Житомирської областей. Через це виникла необхідність у прискоренні ходу збиральної кампанії.

В умовах великої інтенсивності цьогорічного збирального сезону в роботі задіяні більше 170 одиниць сучасної «НІБУЛОНівської» сільськогосподарської техніки. Це 56 комбайнів марок John Deere. CASE, Massey Ferguson, 35 тракторів марок Fendt та CASE, більше 80 вантажних автомобілів тощо. Цими днями до робіт долучаться ще 2 нових трактори марки Fendt 1038.

Як і належить, у розпал жнив головна увага аграріїв компанії зосереджена на організації збиральних процесів, переміщенні товарних партій, а також заготівлі посівного матеріалу власного виробництва до нового сезону.

Залишити коментар: