Новини

Аграрії з Туреччини на господарстві Львівщини

12.12.2014

Зима не привід для відпочинку аграріїв. В цей час, коли земля відновлюється (відпочиває, набирається енергії для нових врожаїв), господарники не сидять склавши руки – вони використовують цей час для навчання, отримання нових знань, обміну досвідом із закордонними колегами. Ось і сьогодні, вже вдруге за цей місяць, Львівщина гостинно приймає на своїх землях гостей з Туреччини. Таку зустріч організував європейський офіс компанії Лімагрейн для своїх найкращих закордонних дистриб’юторів та їхніх ключових клієнтів. Поділитись своїм досвідом з турецькими колегами люб’язно погодився Олег Антонович Іванчина, директор ФГ «Білий Стік», яке розташоване в с. Волиця, Сокальського району, Львівської області. Господарство відвідали більше сорока закордонних гостей. Компанію Лімагрейн представляла особисто генеральний директор – Тетяна Віталіївна Якубовська та представник компанії у Західній Україні – Микола Солян.

На території господарства делегацію зустрічав Олег Антонович, який коротко розповів про своє господарство, загальну кількість земель в обробітку, культури, які вирощуються, кількість поголів’я худоби та свиней, яких тут вирощують. Гостей ознайомили з технікою, за допомогою якої виконуються усі польові роботи, показали процес виготовлення комбікормів у цеху, зробили екскурсію в корівник, телятник, а також доїльний цех, обладнаний італійським устаткуванням. Господар відповідав на численні питання гостей, яких перш за все цікавили урожайність с/г культур і надої молока. Загалом вийшло дуже цікаве, живе і енергійне спілкування, панувала невимушена і душевна атмосфера. По іншому не могло і бути, адже партнери компанії Лімагрейн – як одна велика дружня світова родина, а Олег Антонович – щирий господар, який завжди радий приймати гостей.

Після закінчення екскурсії на господарстві відбулось ознайомлення з діяльністю компанії Лімагрейн в Україні. Теоретичну частину презентувала генеральний директор Тетяна Якубовська. Під час доповіді вона проінформувала гостей із загальним станом аграрного ринку України, статистикою врожайності основних культур (озима пшениця, соняшник, кукурудза, ячмінь, соя) бренду LG, які займають 86% від загальної площі посівів, залежністю між культурою і регіоном вирощування. Так, кукурудзу і пшеницю найбільше висівають в центральній та західній Україні, а соняшник – на Сході.

Завершилась зустріч традиційно за святковим столом. Олег Антонович подякував гостям з Туреччини за візит і побажав високих врожаїв, сприятливих погодних умов та високих цін на продукцію. Тетяна Віталіївна, в свою чергу, подякувала господарю за теплий прийом, а гостям за приїзд в Україну і пообіцяла організувати вже наступного року таку поїздку для українських аграріїв. Гості залишились задоволені візитом і дякували за домашню атмосферу, яка супроводжувала їх протягом усього часу перебування на Львівщині. Усе закінчилось як і годиться – дружніми обіймами та рукостисканням.

Що ж… Гості поїхали на екскурсію легендарним містом Лева, а ми можемо вже потихеньку готуватись до зустрічі Нового Року та Різдвяних свят. Залишається побажати один одному міцного здоров’я та наснаги для праці на землі, компанії Лімагрейн – збільшення продаж і вдячних клієнтів. І до зустрічі…в Туреччині.

Оксана Гук

no image.

Залишити коментар: