Новини

Агродрон XAG V40 отримав всесвітньо відому нагороду

26.11.2021

Good Design Awards оголосили переможців однієї з чотирьох провідних премій у галузі промислового дизайну. Серед 5835 тисяч моделей агродрон XAG V40 отримав нагороду G Mark за інновації, що допомагають фермерам подолати цифрову прірву та вирощувати більшу кількість харчових продуктів.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

У цьому році експерти премії виділили спеціальну тему “Aspiration and Action with Consideration” (“Прагнення та дії з увагою”). У ній висвітлюються дизайнерські роботи, що відкривають нові шляхи розв’язання складних проблем, з котрими ми стикаємося сьогодні, включаючи боротьбу з пандемією COVID-19, кліматичними змінами та звуження соціального розриву.

У коментарях судді підкреслюють важливість агродрона XAG V40 для людей, навколишнього середовища та соціуму, вони відзначають: “XAG зосередилися на сільському господарстві й розробили дрон, здатний розпилювати сільськогосподарські хімікати, що було високо оцінено. В той час, коли є запитання про вплив сільськогосподарських хімікатів на здоров’я людей, існує сильна соціальна потреба в дронах, що можуть розпилювати сільськогосподарські хімікати протягом тривалого періоду на великих площах, і є вірогідність, що цей дрон зможе стати безпілотником регулярного використання”.

Залишити коментар: