Новини

Амако, Перлина, Ордів-Агро

18.08.2013

 Візитна картка господарств

 На Львівщині розпочався період захисту рослин 

На  Львівщині  розпочався етап захисту рослин на полях господарств.  І майже всі фірми мають можливість використовувати для даного процесу  кращі технології  провідних виробників, що набагато  полегшує  функції скроплення. Серед компаній, які пропонують  світові бренди для обробки  полів є корпорація  «Амако».  Амако  вирізняється серед інших  своєю вибірковістю виключно  досконалої відмінної  техніки, що дає змогу клієнтам  бути впевненим у виборі продукту  і отримати гарантовано високий результат.

Господарі своїх підприємств знають, що для якісної і швидкої роботи потрібна і добірна модернізована техніка.  З їх допомогою  робота виконується на високому рівні. Серед  господарств, які  розпочали захисний процес на полях є СФГ «Перлина» і «Ордів – Агро».

Землі  сільського фермерського господарства «Перлина» простягаються  в Радехівському районі  Львівської області.  Головним  орендодавцем  є село Стоянів.  Жителі села задоволені  орендарем  і  його діяльністю щодо роботи на полях та в допомозі по соціальній сфері.

СФГ  «Перлина»  заснована в 2003 році директором  Степаном Даниловичем  Галущаком. Степан Данилович  почав свою роботу з мінімальної кількості  землі, а на даний момент підприємство охоплює  4 тис га. Хто свою роботу любить, той  і перешкод не боїться.  Це прислів’я повною мірою підходить  для голови  «Перлини», адже починаюча діяльність та по суті і нинішня була досить важкою в плані розширення своїх горизонтів.  Очільник підприємства  добре  розуміється  в своїй справі і є вправним агрономом, що гарно підкреслюється на результаті  проведених  робіт.  Кожен етап на полях  проводиться під його пильним наглядом.  Землі, які орендує  господарство не завжди бувають  відразу зручними  для обробки, що зовсім не лякає керівника  і він з впевненістю береться за справу. Чи то занадто горбиста місцевість, чи заросла, навіть викорчовувати  пні і корені приходилось і, що саме цікаве, ті ділянки віддячували гарною врожайністю.

«Перлина»  в основному займається вирощуванням зернових культур та  наданням послуг в рослинництві . Цього року ячменем засіяно 360 га, 500 га – озимим ріпаком, 600 га – цукровими буряками.  Зручно те, що неподалік знаходиться  Радехівський цукровий завод, який є одним  з найпотужніших заводів в Україні, куди господарство і продає  цукрові буряки. По зборі продукції, то  в середньому  збір пшениці  становить  47,7 ц/га, кукурудзи – 80 ц/га.

За останні два роки підприємство придбало  техніку таких  світових брендів, як: трактор Дольц, ціна, якого  1 300 000 гривень,  сівалку Great Plains, культиватор  Агротранс, комбайн  CLAAS.  Нині, господарство планує  придбати ще один трактор фірми Дольц.

На  агровиробництві  працюють спеціалісти високого рівня, що позитивно відбивається на результатах роботи. Всього в штаті 18 працівників, в основному молоді люди і ті, які трудяться ще з самого початку заснування фірми. Бухгалтер СФГ «Перлина» Сергій Петрович Філюк з гордістю розповідав про історію і діяльність підприємства. Також, коротко розказав про соціальну  функцію господарства: «Ми по можливості стараємось допомогти тим селам, де орендуємо землі. На допомогу сільським радам надаємо техніку в користування, проводимо дні ветеранів, допомагаємо бібліотекам,  ремонтуємо церкви, а у великі свята, такі, як Новий Рік, дивуємо людей подарунками»,- каже Сергій Петрович.

Сільке фермерське господарство «Перлина» знаходиться у Львівській області, Радехівському районі, село Стоянів.

 

Наступне  господарство, яке теж  на стадії процесу  захисту рослин  є ТОВ «Ордів – Агро»,  площа  орендованих паїв складає  біля  686 га в селах  Ордів та Бишів Радехівського району. Діяльність свою розпочало в 2002 році з 90 га і поступово розширювалось.

На своїх орендованих землях керівник господарства  Андрій Євгенович  Максимець вирощує  зернові  та технічні культури, всього 12 видів рослин. Мають  власних  5 складів зерносховищ, зерноочисний комплекс  та власну зерно сушку.

Цукрові буряки ідуть на переробку в Радехівський цукровий завод, гречка розповсюджується по багатьох містах України.

Сільськогосподарська техніка у товаристві  «Ордів-Агро»  тільки високої якості визначних виробників. Серед них:  комбайн  ACROS 530, комбайн для збирання буряків,  трактори МТЗ та

Т – 150, сівалки від компанії Амако Great Plains, що значно полегшує роботу на  різних етапах.

В господарстві працюють 16 кваліфікованих робітників, більшість яких  приходять на роботу в «Ордів-Агро» вже біля 10-ти років. Керівник довіряє своїм працівникам і разом з ними з впевненістю крокує  вперед поперек усіх перепон, що можуть скластися  на шляху агровиробників.

Села в яких товариство орендує землі, забезпечені самим необхідним:  ремонтом  доріг, ремонтом храмів,  паливом  для шкільного автобуса… Люди з довіряю віднеслися до керівника господарства і жодного разу не пошкодували за свій вибір. Так, як і багато інших підприємців, Андрій Євгенович  підготовлював  «важкі» ланки землі  для обробітку і не побоявся  старту на таких полях, які  і віддячили  товариству щирою  врожайністю.

 

Підготувала Мар’яна Балабан