Новини

Бізнес директор BEDNAR FMT відвідав Україну

13.05.2022

Цього тижня Ян Беднар, бізнес директор компанії BEDNAR FMT, відвідав Україну та зустрівся з українськими дилерами – ТОВ “Компанія ЛАН”, Агроресурс, НФМ АГРО та Тайтен Машинері Україна, для обговорення актуальної ситуації на ринку України в умовах війни. Також Ян Беднар сподівається, що міжнародна спільнота зробить все можливе, щоб розблокувати Чорне море для експортування українського зерна, адже на сьогоднішній день це одна з найбільших проблем для аграріїв.

«Добрий день. Я зараз біля кордону з Польщею. Ось там українсько-польський кордон. Я знаходжуся на території України.

Протягом останніх декількох днів я був у діловій поїздці Україною. Я б навіть сказав, це більше була поїздка для розуміння, що відбувається в Україні зараз.

Я проїхав з Західної до Центральної частини країни. Основною метою мого візиту було зустрітися з моїми бізнес партнерами, моїми українськими друзями, поговорити з аграріями та дізнатися більше про ситуацію.

Я можу сказати чесно, я дізнався багато. Це була дуже емоційна поїздка, тому що це не легко жити тут зараз.

Минулої ночі я зупинився в готелі. Було багато повітряних тривог. Це було щось нове в моєму житті. Це не хороші відчуття.

Я тільки можу уявити, як люди живуть з цими відчуттями та сиренами постійно, кожної ночі. Це реально важко.

Ви знаєте, що ми працюємо в аграрному бізнесі. Я займаюся цим вже 15 років. І ця ситуація в Україні для мене щось дуже, дуже нове.

Найбільша проблема в Україні це звичайно війна. Але, говорячи про сільське господарство, треба зазначити, що українські фермери наразі в дуже складній ситуації.

Головна проблема, з якою вони зіткнулися, це неможливість експорту зерна. Чорне море заблоковано, тож вони в доволі складній ситуації.

Я дуже сподіваюся, що міжнародна спільнота, ЄС, США і інші, зможуть відкрити Чорне море і дати українським аграріям можливість експортувати їх врожай.

Це питання важливе не тільки для України, це питання важливе для всього світу.

Закінчуючи, я б хотів виразити велику подяку моїй українській команді за їх чудову роботу в BEDNAR FMT в цей важкий час. Я також вважаю, що вони виконують гарну роботу для українських дилерів та аграріїв.

Тож, сподіваюсь кращі часи вже не за горами.

До наступної зустрічі в Україні!»

Залишити коментар: