Новини

Дефіцит тростини змусив Єгипет засіяти поля цукровими буряками

18.03.2023

Міністерство продовольства та внутрішньої торгівлі Єгипту підвищило закупівельні ціни на буряки на поточний сезон на 75 фунтів/т (2,44 дол.), щоб заохотити фермерів вирощувати більше, оскільки країна прагне подвоїти виробництво цукрових буряків.

Про це передає Укрцукор.

Про це заявив міністр продовольства та внутрішньої торгівлі Алі Моселхі під час зустрічі, в якій брали участь Хешам Ель-Хосарі, голова сільськогосподарського комітету Палати представників, і голови рад директорів компаній-виробників цукрових буряків.

На нараді обговорили необхідні заходи для підтримки фермерів та встановлення «вигідних» цін на цукрові буряки на поточний сезон.

Щоб компенсувати дефіцит цукрової тростини, цього року в Єгипті посівна площа цукрових буряків склала 620 000 федданів (260,4 тис. га), збільшившись на 10 000 федданів (4,2 тис. га), порівняно з 2022 роком, і планується отримати 1,8 млн т бурякового цукру.

У даний час Єгипет працює над збільшенням сільськогосподарських угідь за допомогою програми меліорації, яка має на меті охопити приблизно 3,5 млн федданів (1,47 млн га).

Залишити коментар: