Новини, Техніка, Це цікаво

Історія становлення компанії Lemken – лідера у виробництві с/г агрегатів

28.04.2023

Історія становлення компанії Lemken – лідера у виробництві с/г агрегатів

LEMKEN (Лемкен) – провідний німецький виробник ґрунтообробної, посівної  техніки, а також машин для хімічного захисту рослин. Продукція цього бренду користується великим попитом не тільки у Німеччині (частка на внутрішньому ринку – більше 40%), а й в усьому світі. Виробничі потужності LEMKEN знаходяться в місті Альпен, яке розташоване на лівому березі Нижнього Рейна, там виробляється понад 15 тис. одиниць техніки на рік.

Історія компанії

Історія компанії почалась у 1780 році з відкриття Вільгельмом Лемкеном невеличкої кузні, а як завод ґрунтообробної техніки, фірма LEMKEN була заснована у 1804 році.

Історія становлення компанії Lemken – лідера у виробництві с/г агрегатів Історія становлення компанії Lemken – лідера у виробництві с/г агрегатів

Компанія стрімко рухалась уперед протягом усього свого процесу становлення, а у 1925 році LEMKEN отримала патент на перший оборотний плуг. Головною метою спеціалістів компанії було допомогти та полегшити роботу фермерів, адже до цього плуг необхідно було утримувати в борозні.

У 30-их роках компанія досягла неабиякого розквіту, LEMKEN надавала робочі місця багатьом людям – це свідчило, насамперед, про її успішність та сприяло розвитку міста.

LEMKEN не збиралався зупинятись на досягнутому, виробництво техніки та розвиток підприємства зростали з кожним днем, і у 1936 році компанія вирішила перенести виробничі потужності з Биртена до Альпен, де значно розширила їх.

У зв’язку з появою на ринку нових агрегатів до сільськогосподарського обладнання почали задаватися нові вимоги, тож у 1938 році компанія випускає нові плуги LEMKEN, котрі стали справжнім переворотом у виробництві техніки для потреб сільського господарства. Ці плуги були оснащені обертальними корпусами на окремих рамах, а за допомогою ланцюгового механізму, який здійснював керування, можна було опускати праву або ліву частину плуга без помічника.

Історія становлення компанії Lemken – лідера у виробництві с/г агрегатів

У 1960 році почалося використання триточкового навішування у розробці перших оборонних і загонних плугів. Плуги, які складалися з п’яти і чотирьох корпусів та агрегатувалися з тракторами потужністю до 100 к.с., вже були оснащені новим навішуванням.

LEMKEN  ніколи не зупинявся на досягнутому, компанія завжди  розвивалась та підтримувала авторитет лідера у виробництві сільськогосподарських агрегатів.

У 1980 році світ побачив абсолютно новий плуг «Опал» з центром регулювання «Optiquick». Цей механізм дозволяв налаштовувати ширину захвату першого корпусу борони без бічної тяги, окрім того, свій внесок у покращення продуктивності сучасного сільського господарства внесла серія плугів «Діамант».

З лінійкою «Смарагд», яка сьогодні вважається однією з найкращих ґрунтообробних технік в Європі, LEMKEN продовжив розвиток виробництва техніки для стерньового обробітку. За останні роки завдяки численним успішним нововведенням, LEMKEN довів свій професіоналізм у виготовленні техніки для дбайливого обробітку ґрунту.

Історія становлення компанії Lemken – лідера у виробництві с/г агрегатів

Сьогодні компанія LEMKEN виготовляє наступні моделі плугів: Juwel (Ювель), EurOpal (ЄвроОпал), VariOpal (ВаріОпал), EuroDiamant (ЄвроДіамант), VariDiamant (ВаріДіамант), EuroTitan (ЄвроТитан), VariTitan (ВаріТитан), Tansanit (Танзаніт).

З 2005 року LEMKEN пропонує великий вибір техніки для професійного рослинництва.

Підготувала Христина Котович

Залишити коментар: