Новини, Це цікаво

Машини та агрегати для сільського господарства виробництва Mitsubishi Agricultural Machinery

17.09.2022

Чудзіро Сато

Mitsubishi Agricultural Machinery – японська компанія з виробництва сільськогосподарської техніки.  Вона є частиною Mitsubishi Group, заснованої в лютому 1980 року внаслідок злиття Mitsubishi Machinery і Satoh Agricultural Machinery. Лінійка техніки включає трактори, зернозбиральні комбайни, пересаджувачі рису та культиватори. Засновник Satoh Machinery (сьогодні Mitsubishi Mahindra Agricultural Machinery) Чудзіро Сато народився 11 січня 1887 року в місті Хіґасі-Ідзумо. Він відомий як батько сільськогосподарської техніки в Японії.

Ідея виробництва сільськогосподарських агрегатів

Як не дивно, але на ідею створення першої молотарки Чудзіро Сато надихнула пригода, яка трапилась з ним у молодості. Якось Чудзіро їхав на велосипеді вздовж рисового поля, не помітивши ями, він не впорався з керуванням і впав. Побачивши, як колеса велосипеда обертаються вбік, він винайшов обертову молотарку для рису та зерна під назвою Satoh (за принципом обертання колеса).

Чудзіро Сато продовжував масштабні дослідження й винайшов численні типи сільськогосподарського обладнання та інструментів. Завдяки освоєнню ринків не лише в Японії, а й у всій Азії, популярність сільськогосподарської техніки під маркою Satoh зросла на всьому континенті. Чудзіро Сато залишив після себе велику спадщину не лише як бізнесмен, але й як мер міста завдяки позитивному впливу, котрий він справив на  розвиток економіки .

Виробництво тракторів

У 1959 році перший малий трактор YB80 виробництва Satoh Machinery надійшов у серійне виробництво. З початком 1970-х років з’явився попит на трактори з більшою потужністю, що призвело до появи лінійки тракторів середнього класу, включаючи ST2500 (D2500).

www.mam.co

У 1985 році на ринок була випущена серія тракторів F1, що включала новітню систему управління MAC. У 2003 році компанія представила GCR160 – гусеничний трактор потужністю 160 кінських сил.

У 2012 році дебютувала модель, оснащена системою gyro-MAC для забезпечення високоточної культивації. У 2017 році компанія представила малий трактор серії GS з новим дизайном Eagle для тракторів Mitsubishi.

Комбайни та молотарки

У 1968 році, через п’ятдесят чотири роки після винаходу молотарки для рису та зерна Satoh, була представлена ​​модель H50 – перший у галузі комбайн, який спричинив неабиякий ажіотаж.

www.mam.co

 У 2002 році компанією був представлений найменший у світі комбайн VM7. Філософія, що лежить в основі молотарки рису та зерна Satoh, залишається актуальною й сьогодні, і її успадкували сучасні комбайни, вироблені компанією.

Виробництво агрегатів для сільського господарства

У 1976 році компанія розробила систему високоточного внесення добрив одночасно з пересадкою рису. Компанія була першою в галузі, хто розробив цю та багато інших технологічних інновацій, пов’язаних із пересадкою рису. Mitsubishi Mahindra Agricultural Machinery зробила чималий вклад у економію в цій галузі, що допомогло зменшити людську працю та механізувати роботу на полях.

www.mam.co

Пізніше компанія розробила дві сівалки для рису:  «швидку сівалку», яка працювала без необхідності обробляти землю, та сівалку «Harrow», яка пересаджувала розплідник одночасно з роторним боронуванням.

Мотоблоки та культиватори становили суть культиваційної роботи ще до появи тракторів у сільському господарстві. Вони й до сьогодні  використовуються для широкого спектру різноманітних потреб, включаючи вирощування будь-якої культури, починаючи від рисових і закінчуючи овочевими полями. У 1988 році компанія  випустила  My Boy MMR50 – першу ротаційну міні-фрезу в галузі.

www.mam.co

У 2005 році була представлена ​​ ротаційна міні-фреза MFR3 для більш легкої та зручної роботи.

Mitsubishi Mahindra Agricultural Machinery продовжує  розробляти продукти, які ідеально підходять для багатьох систем вирощування сільськогосподарських культур, намагаючись підтримати безпечне та  продуктивне землеробство.

Підготувала Христина Котович

Залишити коментар: