Новини, Техніка, Це цікаво

— НОВИНКА 2023 — Нове програмне забезпечення та модернізація сівалок OMEGA

09.11.2022

--- НОВИНКА 2023 --- Нове програмне забезпечення та модернізація сівалок OMEGA

Універсальні сівалки OMEGA користуються великою популярністю на різних ринках. Ряд конструктивних особливостей безпосередньо впливає на якісне формування врожаю, наприклад, паралелограмне розміщення сошників сівалки або конфігурація бункера під тиском. OMEGA пропонує найширше додаткове обладнання на ринку з окремими робочими секціями або їх конфігурацією. BEDNAR пропонує дві серії моделей OMEGA. Однокамерні сівалки OMEGA OO_L з робочою шириною від 3 до 9 м і двокамерні OMEGA OO_FL шириною від 4 до 9 м.

«У 2023 році ми оснастили сівалки OMEGA OO_L і OO_FL власним новим програмним забезпеченням. Я вірю, що нові функції, які забезпечує програмне забезпечення, зроблять сівалки OMEGA ще популярнішими серед аграріїв. Окрім нового програмного забезпечення, ми також працювали над деякими індивідуальними модифікаціями з метою підвищення якості роботи та спрощення процесу експлуатації», – описує розробку Ян Беднар, директор з продажу BEDNAR FMT.

Що саме дає нове програмне забезпечення?

  • Новий дизайн інтерфейсу користувача з добре організованим та легко впізнаваним меню = основний робочий екран прозоро відображає конфігурацію агрегата. Інтеграція апарата ALFA DRILL в програмне забезпечення сівалки (управління висівним апаратом ALFA DRILL включено в один операційний термінал) = більше не потрібно використовувати інший термінал для управління ALFA DRILL, як у попередніх версіях.
  • Спрощений процес калібрування з можливістю використання інформації з бази даних насіння = використання збережених даних щодо насіння, яке вже було відкалібровано, спрощує наступні кроки калібрування (норму висіву можна встановити в кг/га або кількість рослин на м2).
  • Підтримка датчика потоку для висівного апарату ALFA DRILL = датчики можна вмикати та вимикати окремо відповідно до вимог.
  • Встановлення напрямку розподілу матеріалу (насіння, добрива, проміжних культур) у висівні сошники або сошники для внесення добрив у випадках, коли сівалка має відповідне обладнання (наприклад, FERTI сошники).
  • Підтримка функції точного землеробства:

Управління секціями = автоматичне підйом/опускання сівалки в заданій точці на полі (розвороті, в кінці поля тощо) відносно поточного положення. Автоматичне ввімкнення або вимкнення половини робочої ширини агрегата є основною перевагою системи.

Контроль змінної норми висіву на основі даних картографування.

--- НОВИНКА 2023 --- Нове програмне забезпечення та модернізація сівалок OMEGA

Важливі зміни в конструкції сівалки

Сівалка також модифікована специфічними змінами, які підвищують якість роботи та полегшують її експлуатацію. До них належать:

  • Нова конструкція решіт бункера = решітка глибша і робить наповнення бункера зручнішим без втрат насіння.
  • Сходинки всередині бункера = можна використовувати, наприклад, для якісного очищення внутрішньої частини бункера після сезону.
  • Зовнішній датчик для перевірки тиску в бункері = впевненість та проста перевірка належної роботи системи під тиском.
  • Нове положення ваг = вони більше не підвішені на ручці мішка біля отвору для калібрування, а поруч з ним.

--- НОВИНКА 2023 --- Нове програмне забезпечення та модернізація сівалок OMEGA

BEDNAR – прогресивний виробник сільськогосподарської техніки

Компанія спеціалізується на виробництві техніки для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. Завдяки постійному тісному зв’язку з сільськогосподарською практикою компанія є одним із найбільш інноваційних виробників техніки, розробляючи та виготовляючи агрегати, що забезпечують високу цінність для кінцевого споживача. Більше інформації про BEDNAR отримайте на сайті https://www.bednar.com/uk/

Залишити коментар: