Новини, Техніка

Новинки с/г техніки 2023 року

01.05.2023

Провідні світові виробники сільськогосподарської техніки та обладнання постійно розширюють й оновлюють свій асортимент новинками, а також удосконалюють і допрацьовують вже наявну техніку. До нового аграрного сезону 2023 ми проаналізували новинки та оновлення техніки, покликані полегшити роботи у полі.

У цій статті ми коротко розповімо про світові інноваційні розробки, які будуть доступні українським аграріям у 2023 році.

Компанія Claas оголосила про оновлення лінійки тракторів Xerion 4WD на 2023 рік

Новинки с/г техніки 2023 року

Оновлення для 2023 року будуть доступні на моделях Xerion 5000 і 4500 у конфігураціях TRAC або TRAC VC.

«Ми розробили XERION, щоб стати улюбленим вибором наших клієнтів та розкрити справжні можливості трактора, – каже Франс Реймерс, менеджер із виробництва тракторів Claas. – Удосконалення моделей 2023 ґрунтуються на їх основних сильних сторонах і забезпечують потужність, кращий баланс у дизайні та впевненість оператора, що робить виконання важких завдань протягом дня зручнішим, ніж будь-коли».

Трактори Xerion пропонуються в діапазоні від 435 до 530 к.с.

Оновлені моделі працюють на абсолютно новому Eccom 5.5 CVT, 4-діапазонному CVT, який розроблений для кращої передачі крутного моменту та потужності двигуна для підвищення ефективності. Ці трактори можуть досягати максимальної швидкості вперед (31 миль/год на низьких обертах), що суттєво економить пальне.

З новим Eccom 5.5 трактори також мають більший гідравлічний потік, ніж попередні моделі.

Xerion має до шести задніх золотникових клапанів подвійної дії та абсолютно новий насос-роздавальний редуктор. Додаткові тандемні насоси забезпечують потік мастила до 111 галонів за хвилину, призначені для роботи з інструментами з великим потоком мастила, такими як широкі пневматичні сівалки.

Окрім того, компанія Claas анонсувала нові оновлення свого комбайна серії Lexion 8000, покращення всіх характеристик комбайна, збільшення зернового бункера, функцію динамічного керування тощо.

«Lexion – це поєднання ефективності, точності та зручності, – зазначає Грег Френзель, менеджер із виробництва комбайнів Claas. – Ці нові оновлення дають виробникам ще більше інструментів для досягнення найкращих результатів під час збирання врожаю та забезпечують максимальне використання кожної години в полі».

Лінійка комбайнів Lexion 8000 отримала приріст продуктивності моделей 2022 року.

– Lexion 8600 тепер має номінальну потужність 483 к.с. з максимальною потужністю 542 к.с.

– Lexion 8700 має потужність 543 к.с. з максимальною потужністю 577 к.с.

– Lexion 8800 має потужність 610 к.с. з максимальною потужністю 653 к.с.

Оновлення серії Lexion 8000 включають новий зерновий бункер з максимальною місткістю 510 бушелів.

Цей бак більший, ніж будь-яка з інших моделей Claas, але водночас зменшує складність і потребу в гідравлічній системі завдяки цілісній складаній конструкції.

Також додано вбудовані прохідні двері, щоб допомогти з очищенням і обслуговуванням резервуара.

Новинки с/г техніки 2023 року

У серії Lexion 8000 тепер використовується оновлена кабіна, яка вперше була запропонована на комбайні Trion 740.

Ця кабіна має кращу оглядовість і додатковий простір для голови та ніг оператора, порівняно з попередніми моделями.

Усередині кабіни є повністю регульоване сидіння, що повертається, і ширше сидіння інструктора. Комбайн оснащений новим кермом, підніжками, двозонною системою опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, звуковою системою, вбудованим накопичувачем і тоншими передніми стійками.

Зовнішній вигляд кабіни має яскравіший пакет освітлення.

Case IH додає дві нові моделі до серії тракторів Farmall N – Farmall 90N і 120N, а також оновлює три існуючі моделі

Новинки с/г техніки 2023 року

«Два останні доповнення до модельного ряду Farmall серії N надають клієнтам розширені варіанти потужності, створені для виконання будь-якої роботи – і все це без збитків, – говорить Грег Люсі, менеджер з маркетингу тракторів Farmall у Case IH. – Аграріям, які займаються спеціальними культурами, потрібен надійний, універсальний і вузький трактор. Серію Farmall N можна налаштувати відповідно до потреб фермерів, тепер ще й із розширеними параметрами потужності на вибір».

У серії Farmall N загалом п’ять моделей, починаючи з 74 к.с. до 119 к.с., що працюють на 4-циліндровому дизельному двигуні, який відповідає стандарту Tier 4A.

Новий Farmall 90N оснащений двигуном потужністю до 85 к.с. з ВВП 75 к.с. Інша нова модель, Farmall 120N, може розвивати до 119 к.с. з ВВП 102 к.с.

Ці трактори мають вузьку площу, ідеально підходять для роботи в садах і виноградниках, але пропонують універсальність за межами цих умов.

Компанія John Deere оголосила про оновлення лінійки тракторів 7, 8 і 9 серії MY24, розроблених відповідно до точного землеробства

Новинки с/г техніки 2023 року

Усередині кабіни всіх тракторів було додано новий дисплей на правій кутовій стійці. Дисплей містить цифрові зчитування та область ілюстрації. Тонування заднього скла, встановлене на заводі, також доступне для кабін John Deere CommandView 4.

Моделі двогусеничних тракторів 9RT мають додаткові 20 кінських сил.

Тепер фермери можуть обирати з 9RT 490, 9RT 540 або 9RT 590.

Для виробників картоплі, цукрових буряків і овочів компанія John Deere додала ширшу відстань між коліями для своєї лінійки чотиригусеничних тракторів 8RX. До них відносяться ширина колій 132, 136, 144 або 152 дюйми. Більші відстані сумісні з шириною колії 16,5, 18, 24 і 30 дюймів і баками для добрив John Deere.

Пакет підготовки до автономної роботи доступний для серій 8 і 9, щоб гарантувати, що ці трактори мають компоненти, необхідні для автономної роботи в майбутньому.

«Це включає правильний пакет трансмісії та видимості, впровадження Ethernet, генератор змінного струму на 330 ампер та інше додаткове обладнання, – каже Раян Джардон, менеджер з маркетингу John Deere. – Ймовірно, буде потрібно більше компонентів, але підготовчий пакет автономії оснащує ці трактори важливими відомими компонентами автономності, щоб зменшити те, що може знадобитися в майбутньому, коли автономія стане більш доступною».

Компанія John Deere додала опцію Ethernet-мережі, встановлену на заводі, щоб забезпечити високосмуговий зв’язок між трактором і агрегатами.

Сівалка Maestro DV від компанії HORSCH відтепер також 12-рядна

Новинки с/г техніки 2023 року

Відтепер існує можливість замовлення 12-рядної Maestro DV з вузьким міжряддям: 45 або 50 см. Ця модель чудово підходить для висіву цукрових буряків, ріпаку, сої та інших видів бобових.

Бункер сівалки Maestro 12 DV на 3500 л, як і раніше, є найбільшим у своєму класі машин.

Завдяки великому об’єму він зменшує кількість завантажень і, відповідно, збільшує продуктивність сівби. Машина оснащена перевіреною на практиці точною і надійною дозувальною системою HORSCH AirVac. Ця техніка стала улюбленою завдяки мінімальній кількості налаштувань і точності закладення насіння.

За бажання, 12-рядну висівну секцію можна також перебудувати на 8-рядну. Або ж повністю зняти висівну секцію Maestro і замінити висівною шиною для зернових 5, 6 м NT CoulterBar (20 см міжряддя) або 6 м RollFlex TurboDisc шиною (15 см міжряддя). Бункер поділений на дві частини зі співвідношенням 60/40 під висів зернових культур разом з добривами у рядок.  Таким чином, машину можна застосовувати для сівби будь-яких культур з різним міжряддям цілий рік. Порівняно з традиційними посівними комплексами, ця можливість робить Maestro DV справжнім універсальним фахівцем серед сівалок.

Оновлений обприскувач ТИТАН 3200-24 з більшим баком та удосконаленим дизайном від компанії BOGUSLAV

Новинки с/г техніки 2023 року

Міцна і легка штанга

Міцна і легка штанга 3-D конструкції виготовлена з гнутого листового металу. Така конструкція забезпечує її довготривале інтенсивне використання завдяки оптимальному розподіленню максимальних навантажень. Поперечним перерізом штанги є трикутник – найжорсткіша конструкція з усіх існуючих. Піскоструминна обробка і порошкове фарбування надійно захищають металеві конструкції від корозії.

Модель 3200-24 обладнана маятниковим механізмом стабілізації з гідромеханічною системою гасіння коливань надійно утримує штангу на постійній висоті над поверхнею поля під час роботи. Амортизатори і два блоки пружин призначені для амортизації вертикальних коливань. Паралелограмна підвіска штанги з двома гідроциліндрами для піднімання штанги і азотним акумулятором забезпечують плавність ходу штанги і зменшення динамічних навантажень, а також дозволяють плавно змінювати робочу висоту штанги від 0,4 до 2,2 метра навіть під час руху.

Крайні секції штанги обладнані захисним механізмом, який допускає відхилення секції до 90О в горизонтальній і вертикальній площинах при зіткненні з перешкодою, і повертає секції в робоче положення без пошкоджень.

Постійна концентрація робочої рідини

Інжекторний змішувач з двома керамічними наконечниками встановлюється на дні бака для постійного перемішування робочої рідини, забезпечуючи тим самим підтримку однорідності робочої рідини в баку і виключаючи утворення осаду.

Ергономічний бак

Збільшений об’єм бака дає можливість довше працювати без дозаправки, що економить час і паливо. Довший термін експлуатації бака забезпечується якістю і товщиною пластику, з якого він виготовлений. Ергономічна, обтічна форма бака дозволяє використовувати робочий розчин до останньої краплі, а також мінімізує витрату палива за рахунок зменшення опору потоку повітря під час руху. Відсутність важкодоступних кутів дає можливість ідеально перемішувати робочу рідину всередині бака, а також добре промити бак чистою водою.

Колеса великого діаметру

Великий діаметр колеса дозволяє агрегату проводити обробку поля на високій швидкості. Окрім того, ширину колії можна регулювати безступінчато в межах 1510-2100 мм.

Ефективне обприскування

Форсунки встановлено на колектори з нержавіючої сталі. Конструкція штанги повністю захищає форсунки від пошкоджень. Пластикова захисна спіраль встановлена на напірні шланги в місцях можливого їх пошкодження та перегину.

Стояночна опора з функцією регулювання висоти допомагає без проблем під`єднати агрегат до трактора будь-якої марки.

Високопродуктивні прес-підбирачі JUMBO від компанії Pöttinger на два кроки попереду

Новинки с/г техніки 2023 року

З коротшою нарізкою лідер світового ринку з прес-підбирачів йде ще на один крок далі. Новенький JUMBO 8000 робить коротшу нарізку корму майже на 30%: це означає вищу якість корму без втрати продуктивності. Завдяки захисту від крутного моменту в 3500 Нм можлива вища продуктивність, ніж у самохідного кормозбирального комбайна. Новий JUMBO доступний для аграріїв з 1 серпня 2022 року.

Технічні рішення переконують

За сучасного рівня технології теоретично можлива довжина нарізки щонайменше 34 мм у причепах-підбирачах. Завдяки новій концепції приводу, ротору та різальному блоку з 65 ножами та теоретичною довжиною нарізки в 25 мм, JUMBO 8000 може досягати майже на 30 відсотків коротшого подрібнення, ніж раніше. При цьому новий потребує лише на 15 відсотків більше енергії.*

Ножі індивідуально захищені і можуть легко уникнути сторонніх предметів. Система автоматичного завантаження тепер обробляє інформацію від додаткового опційного датчика на тримачі чистика. Процес завантаження оптимізується за допомогою чотирьох датчиків (крутний момент ротора, гідравлічний тиск, навантаження матеріалом тощо). Нова сенсорна технологія визначає попереднє ущільнення корму безпосередньо над ротором і активує транспортер до того, як може виникнути пошкодження структури корму. Таким чином, JUMBO 8000 може завжди оптимально використовувати простір для завантаження, незалежно від типу корму.

Коротка нарізка для кращого результату

При збиранні трав’яного силосу кожен керівник господарства має вимоги досягти максимально високої якості кормів і тим самим покращити результат. Одним із головних факторів, що впливають на якість корму, є теоретична довжина нарізки. Саме тут JUMBO має унікальну якість нарізки. Коротко нарізаний корм краще ущільнюється, що призводить до швидшого зниження рівня pH. Це знижує ризик неправильної ферментації та позитивно впливає на стабільність трав’яного силосу. З іншого боку, це позитивно впливає на здоров’я та продуктивність тварин. Таким чином, новий JUMBO забезпечує оптимальну довжину нарізки корму.

Ще одна перевага короткої довжини нарізки JUMBO 8000, яка приносить прибуток, – це на 10 відсотків вища щільність завантаження, порівняно з прес-підбирачем із довжиною нарізки 34 мм. Тоді більша рентабельнеість досягається за рахунок можливого більшого корисного навантаження. Коротший матеріал також позитивно впливає на ущільнення силосу. Тут можна скоротити витрати на техніку та персонал для ущільнення та розкидання корму на силосній ямі.

Незважаючи на відносно невелику відстань між ножами – 25 мм, можливе використання пристрою для автоматичного заточування ножів AUTOCUT. Це також економить пальне і час. AUTOCUT гарантує постійну гостроту ножів під час використання. У результаті, потреба в продуктивності та витрата палива можуть бути зменшені до 20 відсотків.

Чим коротший, тим JUMBO

З новим JUMBO 8000 з короткою нарізкою у 25 мм Pöttinger знову є № 1 серед прес-підбирачів, і показує, як високоякісний корм можна збирати ще ефективніше та економніше.

Задоволені практики з багатьох країн підтверджують: «Довжина нарізки ідеальна для здоров’я тварин. На додаток до економії коштів ця система може гарантувати найкращий силос».

АРК-90 алюмінієвий напівпричеп щеповоз 90 м3 з рухомою підлогою Cargo Floor від Заводу Кобзаренка

Новинки с/г техніки 2023 року

«Завод Кобзаренка» розробив причеп, який не має аналогів серед вітчизняних виробників.

Напівпричеп-щеповоз з алюмінієвим кузовом АРК-90 є найбільший в лінійці виробника і здатен перевозити 90 м3 вантажів за 1 рейс!

Основне призначення причепа – це перевезення паливної тріски та об’ємних вантажів малої щільності.

В умовах зростаючого попиту на паливну тріску особливо гостро постає питання її своєчасної, надійної та економічно вигідної доставки. У вирішенні цього питання допомагає саме напівпричеп-щеповоз виробництва «Заводу Кобзаренка».

Ця модель має рухому підлогу CARGO FLOOR. За допомогою системи рухомої підлоги розвантаження відбувається швидко і ефективно: немає необхідності в перекиданні кузова, не потрібна додаткова робоча сила, забезпечена велика рентабельність і, звичайно ж, безпека!

  • власна вага 7,4 т (без опцій)
  • повна вага 36 т. (39 т. – технічно)
  • колеса 385/65 R22,5
  • адаптація з тягачами усіх відомих виробників – MAN, DAF, Mercedes, Ford, Volvo, Scania, Renault, Iveco та ін.

Принцип дії Cargo-Floor

Змонтована на напівпричепі гідравлічна система рухомої
підлоги Cargo Floor заснована на принципі крокуючої підлоги. По всій ширині причепа розташовується 21 рейка для підлоги, ці рейки діляться на 3 секції, в кожній секції по 7 рейок. Кожну секцію приводить у поступальну дію гідравлічний циліндр. Всього в системі рухомої підлоги 3 гідравлічні циліндри. Гідравлічний привід напівпричепа з рухомою підлогою здійснюється від валу відбору потужності сідельного тягача. Робота двоконтурної гідравлічної системи рухомої підлоги регулюється розподільчим вентилем із можливістю дистанційного керування.

Усередині кузова є додатковий рухомий борт, який служить для очищення бічних бортів та підлоги. Рухливий борт вільно пересувається усередині кузова на пластикових роликах.

Основні комплектуючі від перевірених європейських виробників:

  • осі SAF INTRA DISC (9т.) з дисковим гальмом та посиленим підшипниковим вузлом (гарантія 6 років!)
  • модульна осьова підвіска Weweler MBS-V
  • опорні домкрати SAF, навантаження – 25 т
  • гальмівна система Wabco
  • електричне обладнання згiдно норм ЕСЕ i ADR
  • фарбування акриловою фарбою Lankwitzer (колір за бажанням замовника)

Переваги системи рухомої підлоги

  • Відсутній ризик перекидання на сторону
  • навантаження/розвантаження відбувається по горизонталі, небезпечні відносні нерівності та нестійкі ґрунти майданчиків розвантаження;
  • розвантаження може здійснюватися у приміщеннях з невисокою стелею (низькі склади, заводські цехи, ангари).
  • рухлива підлога автоматизує всі процеси роботи з вантажем. Повне керування гідравлічною конструкцією з ручного пульта дистанційного контролю
  • для розвантаження потрібно мінімум часу – від 10 до 15 хвилин.
  • завдяки унікальній конструкції забезпечується тривалий термін експлуатації.

Напередодні 2023 року BEDNAR представив низку нових продуктів та інноваційних вдосконалень існуючих моделей техніки

Новинки с/г техніки 2023 року

Нове програмне забезпечення та модернізація сівалок OMEGA

  • Новий дизайн інтерфейсу користувача з добре організованим та легко впізнаваним меню.
  • Інтеграція апарата ALFA DRILL в програмне забезпечення сівалки OMEGA. Управління висівним апаратом ALFA DRILL включено в один термінал керування.
  • Нова конструкція бункера: оновлені решета, східці всередині бункера, зовнішній датчик для перевірки тиску в бункері або нове розташування ваг.

Що саме дає нове програмне забезпечення?

  • Новий дизайн інтерфейсу користувача з добре організованим та легко впізнаваним меню = основний робочий екран прозоро відображає конфігурацію агрегата.
  • Інтеграція апарата ALFA DRILL в програмне забезпечення сівалки (управління висівним апаратом ALFA DRILL включено в один операційний термінал) = більше не потрібно використовувати інший термінал для управління ALFA DRILL, як у попередніх версіях.
  • Спрощений процес калібрування з можливістю використання інформації з бази даних насіння = використання збережених даних щодо насіння, яке вже було відкалібровано, спрощує наступні кроки калібрування (норму висіву можна встановити в кг/га або кількість рослин на м2).
  • Підтримка датчика потоку для висівного апарату ALFA DRILL = датчики можна вмикати та вимикати окремо відповідно до вимог.
  • Встановлення напрямку розподілу матеріалу (насіння, добрива, проміжних культур) у висівні сошники або сошники для внесення добрив у випадках, коли сівалка має відповідне обладнання (наприклад, FERTI сошники).
  • Підтримка функції точного землеробства:
  • Управління секціями = автоматичне підйом/опускання сівалки в заданій точці на полі (розвороті, в кінці поля тощо) відносно поточного положення. Автоматичне ввімкнення або вимкнення половини робочої ширини агрегата є основною перевагою системи.
  • Контроль змінної норми висіву на основі даних картографування.

Важливі зміни в конструкції сівалки

Сівалка також модифікована специфічними змінами, які підвищують якість роботи та полегшують її експлуатацію. До них належать:

  • Нова конструкція решіт бункера = решітка глибша і робить наповнення бункера зручнішим без втрат насіння.
  • Сходинки всередині бункера = можна використовувати, наприклад, для якісного очищення внутрішньої частини бункера після сезону.
  • Зовнішній датчик для перевірки тиску в бункері = впевненість та проста перевірка належної роботи системи під тиском.
  • Нове положення ваг = вони більше не підвішені на ручці мішка біля отвору для калібрування, а поруч з ним.

Новинки с/г техніки 2023 року

Міжрядний культиватор ROW-MASTER RN_PROFI зі збільшеним кліренсом рами та посекційним контролем

  • Три моделі з робочою шириною від 4,8 до 9,6 м.
  • Нова рама зі більшим кліренсом 90 см для культивації культур у пізній фазі росту.
  • Система BEDNAR ROW-UNIT CONTROL для максимальної точності з висотою 45 см підйому робочих стійок.

Нова рама з більшим кліренсом

З першого ж погляду легко помітити, що нова модель ROW-MASTER RN_PROFI відрізняється від попередніх новою основною опорною рамою. Основна рама більш міцна і підготовлена до різних варіантів налаштування обладнання. Кліренс основної рами також був збільшений до безпрецедентних 90 сантиметрів для міжрядного обробітку таких культур, як кукурудза та соняшнику на пізніх стадіях їх розвитку.

Основна несуча рама безшовна по всій ширині робочої ширини для зручності налаштування міжряддя. Окремі робочі стійки можна встановити з міжряддям від 45 см до 80 см. Серія RN_PROFI пропонує три моделі з робочою шириною від 4,8 до 9,6 м.

Система ROW-UNIT CONTROL для максимальної точності

Система автоматичного ведення є дуже популярним обладнанням міжрядних культиваторів, оскільки вона гарантує рух агрегату без пошкодження культури. Однак часи змінюються і в міру того, як застосування посекційного контролю продовжує розвиватися, вимоги до цього виду обладнання в міжрядних культиваторах також зростають.

Серія моделей ROW-MASTER RN_PROFI пропонує систему посекційного управління ROW-UNIT CONTROL. На основі даних навігаційної системи окремі робочі органи поступово піднімаються та опускаються. Застосування системи мінімізує непрополені місця та пошкодження врожаю. Висота підйому окремих робочих стійок становить 45 см.

Перевірена конструкція

Моделі ROW-MASTER RN_PROFI включають перевірену конструкцію з використанням паралелограма. Кожна робоча стійка кріпиться до рами за допомогою паралелограма, що забезпечує відмінне копіювання рельєфу і точно підтримує встановлену робочу глибину.

Нові варіанти обладнання, включаючи висівні сошники для посіву проміжних культур

Окремі моделі ROW-MASTER RN_PROFI можна легко пристосувати до міжрядного обробітку не тільки шляхом зміни необхідного міжряддя, але й завдяки широкому спектру додаткового обладнання для окремих робочих стійок.

Робочі органи можуть бути оснащені лапами, долотами або спеціальними обрізними лапами, які без негативних наслідків розпушують ґрунт у міжрядді біля самого рядка культури. Для захисту посівів використовують захисні диски або стаціонарні захисні щитки. Спеціальне обладнання у вигляді гумових пальців є зручним інструментом, коли міжрядний обробіток проводиться на ранній стадії росту рослини. Гумові пальці працюють у рядку культури, обертальним рухом висмикуючи неглибоко вкорінені бур’яни.

Культиватор ROW-MASTER RN_PROFI за бажанням може бути оснащений висівними сошниками для посіву проміжних культур у міжряддях основної культури. Проміжна культура забезпечує найкращий захист від водної та вітрової ерозії. Крім того, це підвищує стабільність збору врожаю при підвищенні рівня вологи, а також може позитивно вплинути на вегетацію наступної культури. Додатковий набір обладнання для внесення рідких добрив також доступний, наприклад, у поєднанні з переднім навісним бункером FERTI-BOX FB_F. Рідкі добрива, наприклад РДК, можна вносити міжрядним культиватором у поєднанні з переднім навісним бункером для рідких добрив або з причіпним бункером FERTI-TANK FT 4000.

Новинки с/г техніки 2023 року

Нова модель глибокорозпушувачів TERRALAND TN 4000HD9 у складаній конфігурації

  • Глибокорозпушувач з робочою шириною 4 метри має транспортну ширину 3 метри завдяки складаній рамі.
  • Два типи робочих стійок: ACTIVE-MIX можуть бути оснащені долотами 70 або 40 мм у стандартній версії або долотами LONG-LIFE з твердосплавними наконечниками, а стійки ZERO-MIX без активного перемішування ґрунту можуть бути оснащені долотами 60 мм.
  • Розширені варіанти заднього котка: подвійний кольчастий каток, V-RING коток або важкий сталевий подвійний коток з гідравлічним регулюванням Cutpack.
  • Нова складена версія агрегату з транспортною шириною 3 м.

Основною складовою глибокорозпушувача TERRALAND TN 4000 HD9 є рама з високоміцної сталі Alform. Вона забезпечує високу міцність і довговічність при роботі навіть на максимальній глибині 65 см. Глибокорозпушувач TERRALAND TN 4000 HD9 оснащений дев’ятьма робочими стійками з відстанню між собою 45 см. Робочі органи мають гідравлічний захист NON-STOP для складних кам’янистих умов і важких або твердих ґрунтів.

Складена конфігурація рами – головна перевага глибокорозпушувача TERRALAND TN 4000 HD9. Це забезпечує безпечне транспортування агрегата, оскільки транспортна ширина не перевищує дозволених 3 м.

Професійна конструкція: два варіанти обладнання

Глибокорозпушувачі TERRALAND TN надають аграріям можливість використовувати агрегат по-різному протягом року або в залежності від поточних змін погоди завдяки легкій заміні робочих органів. Для глибокого розпушування ми рекомендуємо оснастити агрегат стійками ACTIVE-MIX, які мають спеціальну форму для змішування пожнивних решток із ґрунтом, руйнування затверділих шарів і глибокого обробітку. Влітку або відразу після обробітку поворотних смуг доцільно використовувати лапи ZERO-MIX, які аерують і порушують затверділий шар ґрунту, але не перемішують ґрунт, щоб запобігти випаровуванню ґрунтової вологи.

Стійки ACTIVE-MIX можуть бути оснащені долотами шириною 70 або 40 мм у стандартній версії або долотами LONG-LIFE з твердосплавними наконечниками. Ми рекомендуємо використовувати 40-мм долота для інтенсивного розпушування, складних умов або при роботі на максимальній глибині. У цьому сегменті ринку дані долота надають велику перевагу, яку не пропонує жоден інший виробник. У разі використання стійок ZERO-MIX агрегат оснащений долотами шириною 60 мм.

Глибокорозпушувач TERRALAND TN 4000 HD9 може бути оснащений задніми котками, такими як подвійний коток з гідравлічним регулюванням Cutpack (відповідна комбінація з стійками ZERO-MIX) або каток V-RING діаметром 630 мм.

Новинки с/г техніки 2023 року

SEED BOX SB 1600 розширює модельний ряд бункерів BEDNAR, що працюють під надлишковим тиском

  • Нова модель переднього бункера об’ємом 1600 літрів з інноваційним дизайном та чудовою оглядовістю як у полі під час роботи, так і на дорозі при транспортуванні.
  • Опціонально агрегат може бути оснащений розкидачами для поверхневого внесення добрив/насіння з функцією електронного відключення половини робочої ширини (внесення добрив або проміжних культур на поверхню ґрунту).
  • Широкий вибір висівних котушок, просте управління за допомогою нового програмного забезпечення BEDNAR.

SEED-BOX – це передній навісний однокамерний бункер, що призначений в першу чергу для посіву культури в поєднанні з навісною сівалкою CORSA CN або для роботи в тандемі з міжрядним культиватором ROW-MASTER. SEED-BOX SB агрегатується з передньою триточковою навіскою трактора. Потім насіння або добрива пневматично доставляються до агрегату, що працює з трактором.

Загальний об’єм бункера становить 1600 л. SEED-BOX SB використовує перевірену конструкцію бункера під тиском. Завдяки герметичному закриванню в бункері створюється надлишковий тиск. Ця конструкція підвищує якість дозування добрив, навіть у разі внесення більшої норми або низькоякісного добрива. Налаштування і управління бункером надзвичайно прості. Навісним бункером SEED-BOX SB можна управляти через ISOBUS на моніторі трактора або через термінали BEDNAR.

Встановлений попереду бункер SEED-BOX SB має спеціальну форму, що забезпечує гарну оглядовість та безпеку під час роботи і транспортування. Бункер також оснащений ліхтарями для транспортування та ефективним освітленням для роботи вночі.

SEED-BOX SB може бути оснащений спеціальними розкидачами, які дозволяють вносити добрива або висівати проміжні культури на поверхню ґрунту. Додаткове обладнання також включає V-RING котки або додаткову вагу 200 кг.

Новинки с/г техніки 2023 року

Нове покоління чотирирядного універсального культиватора FENIX FO_PROFI

  • Чотири моделі з робочою шириною від 4 до 7,9 метрів, гідравлічне управління входить до базової комплектації агрегата.
  • Розташування окремих стійок у V-подібній формі сприяє мінімальному тяговому опору агрегату
  • Нові варіанти захисту робочих стійок (захист розривним болтом / горизонтальний пружинний захист із силою спрацювання 480 кг / гідравлічний захист із силою спрацювання 550 кг).

Системний трактор NEXAT: серійне виробництво 3-го покоління у розпалі

Новинки с/г техніки 2023 року

Серійне виробництво абсолютно нового 3-го покоління NEXAT працює на повній швидкості.

Про це повідомляють у компанії NEXAT.

«Багато нових NEXAT- систем залишають наші виробничі зали для використання по всьому світу!», – повідомили розробники.

Окрім того, автономний робот NEXAT вперше буде працювати на полях Румунії. Як зазначили у компанії, румунська компанія придбала NEXAT для сільськогосподарських робіт у поточному сезоні.

Підготувала Христина Котович

Залишити коментар: