Новини, Техніка

Придбавши зерносушарку у Інтек ‒ ми не помилилися!

09.05.2023

Придбавши зерносушарку у Інтек ‒ ми не помилилися!

Сьогодні ми не тільки задовольняємо потреби у сушці збіжжя, а й здійснюємо економію 50%, як не цілих 60%».

Такими словами відгукується про зерносушарку «Сапфір» господар, який вже має досвід її експлуатації. З ним ми й поспілкувалися детальніше, адже його оцінка, як незалежного користувача, є досить важливою.

Владислав Підгородецький, ТОВ «Агрополіс», с. Рибники Тернопільський р-н., Тернопільська обл.:

– Минулої осені ми придбали у наше господарство зерносушарку «Сапфір». Про неї були досить хороші відгуки, мене особисто порадувало співвідношення ціни та якості.

Раніше виконував сушку зерна за допомогою елеваторів. Проте, сьогодні ми не тільки задовольняємо потреби у сушці збіжжя, а й здійснюємо економію 50%, як не цілих 60%.

Встановили сушарку якісно й оперативно. Була також здійснена розстрочка оплати. Наші сподівання повністю виправдались, ми дуже задоволені таким якісним обслуговуванням! Обладнання працює злагоджено та, що дуже важливо, без перебоїв. Першою ми сушили кукурудзу, сушарка справилась із цією культурою на відмінно, сушили близько 600 тонн.

Сушарку ми замовили на газі, використання газу у нас виходить приблизно 2 літри на тонно-процент, але звісно показники можуть змінюватись залежно від погодних умов. Але так чи інакше розхід палива невеликий.

За весь час експлуатації не виникало серйозних поломок, якщо й були – то незначні, їх ми легко усунули за допомогою налаштувань.

Сушаркою я задоволений, працює вона дуже добре. Функцію сушіння зерна виконує на найвищому рівні!

Звісно, ми плануємо роботи також над удосконалення лінії, будемо працювати над цим питанням.

З приводу сушарки у нас немає жодних претензій! Одразу повторюсь, що на усунення  незначних «несправностей» ми витрачали максимум 10-15 хвилин!

Сушарка виготовлена з оцинкованої  та нержавіючої сталі! Що дуже важливо, не ржавіє. Хочу також додати, що до сервісної служби заводу ми ще жодного разу не звертались, оскільки не було потреби.

Спеціалісти заводу виконали повний комплекс робіт зі встановлення та надали поради щодо належного використання сушарки.

Моя оцінка спеціалістам заводу – тверда 10, а той 11! Фахівці віднеслись до встановлення зерносушарки досить відповідально!

Окрему увагу хочу звернути на якість сушіння, зерно просушується добре та якісно.

Звісно ми плануємо й надалі співпрацювати з цим постачальником. Асортимент продукції у них дуже широкий, тож плануємо подальшу тісну співпрацю.

Також я здійснював сушку зерна для свого знайомого. Ми обоє залишись задоволенні якісною просушкою зерна!

Наостанок додам, що сушарка хороша, надійна, мобільна та легка у експлуатації! Я дуже задоволений.

Також завод пропонує:

  • норії зернові:
  • конвеєри скребкові (транспортери);
  • ангари безкаркасні;
  • вологоміри поточні ВВ-01П;
  • БВ-40 бункери активного вентилювання зерна;
  • силоси для зберігання зерна.

Технічна служба займається обслуговуванням, ремонтом, нарощуванням ЗШ, підготовкою до сезону, дефектовкою будь-яких зерносушарок.

Тел.: + 38 067 55 88 555
www.mzeo.com.ua

Залишити коментар: