Новини, Рослинництво

Рятуємо посіви озимини навесні

11.04.2022

Рятуємо посіви озимини навесні

Цього року на посівах озимих зернових культур по всій території України виникла масова проблема, а саме фаза розвитку культури до 3 листків (зимові сходи або відсутність співпадіння факторів тепло і волога, пізні посіви), слабка та недорозвинена коренева система, нерозкущеність культури та ін. Уникнути, виправити або компенсувати типові проблеми таких посівів набагато складніше, ніж корегувати розвиток ранніх. Тому потрібно рятувати їх одразу по відновленню вегетації – вносити препарати, що підтвердили свою дієвість. Це не той випадок, коли можна заощадити.

Компанія розробник зі свого великого досвіду рекомендує два метода вирішення цього питання:

I. По відновленню вегетації внести комплекс препаратів РРР «Марс ЕL» в дозі 0,5 л/га сумісно з БС «Ендофіт L1CO2» в дозі 0,2 л/га.

Цей комплекс дасть змогу швидко відновить вегетацію, легко проникає в тканини рослин, підсилить процес фотосинтеза та наростання біомаси, покращить здатність засвоєння елементів живлення, підвищить імунітет та адаптаційні можливості рослин до несприятливих кліматичних умов (за рахунок ПЕГ), простимулює розвиток кореневої системи та рослини в цілому.

II. По відновленню вегетації внести РРР «Деймос» в дозі 1,5 л/га сумісно з БС «Ендофіт L1CO2» в дозі 0,2 л/га.

Основою двухкомпозиційного препарату «Деймос» є препарат «Марс EL» з додаванням комплексу мікроелементів та стевіазиду. Цей комплекс дасть змогу швидко відновити вегетацію за рахунок шестиводного магнію, що має проланговану дію до 27 діб, підвищить засвоєння азоту, фосфору та калію з ґрунту кореневою системою, прискорить наростання вегетативної і генеративної маси, урегулює обмін речовин та стійкість до перепаду температурного режиму.

Рятуємо посіви озимини навесні

Підживлення СО2 дасть змогу швидко активувати процес фотосинтеза та збалансувати розпад органічної речовини в клітинах рослин (процес синтеза) та покращити засвоєння поживних речовин як вегетативною, так і генеративною масою, стимулювати інтенсивний обмін поживних речовин на клітинному рівні. Таким чином, більшість сільськогосподарських культур при вирощуванні з підвищеною концентрацією СО2 мають середнє збільшення біомаси до 30%. АЛЕ! З використанням БС «Ендофіт L1 СО2» необхідно бути обережним, його варто використовувати при наявності достатнього рівня зволоженості ґрунту. Якщо недостатній рівень зволоженості ґрунту, то варто використовувати іншу бакову суміш «Ендофіт L1 ПЛЮС» в дозі 50 мл/га сумісно з РРР «Деймос» або РРР «Марс EL».

БС «Ендофіт L1 ПЛЮС» – це комплекс фітогормонів (ауксини, цитокініни, гебереліни), органічних, неорганічних, насичених жирних та фульвових амінокислот. Дозволяє поліпшити перебіг обмінних процесів не витрачаючи при цьому внутрішні ресурси для забезпечення синтезу (ферментів, білків, нуклеїнових кислот, складних вуглеводів, жирів та фітогормонів), є готовим запасом речовин для забезпечення  та підтримки життєдіяльності рослини і протікання біохімічних процесів. Амінокислоти та фітогормони здатні підтримувати нормальне функціонування органів та систем у разі виникнення екстремального стану зовнішнього середовища. Тому, якщо в момент стресу рослина отримує додаткову допомогу ззовні, то це надає позитивного результату на подальше зростання і розвиток.

Гарних Вам врожаїв!

В компанії працюють кваліфіковані агрономи-консультанти, які дадуть відповіді на ваші запитання.

Тел.: (067) 633-97-87, (067) 633-62-88.

До когного клієнта у нас особливий підхід.

Продукція завжди в наявності на складах в місті Дніпро.

З запитаннями співпраці телефонуйте:
(067) 633-97-87,
e-mail: imptorgservis@ ukr.net,
сайти:  imptorgservis.uaprom.netimptorgservis.соm.ua

Рятуємо посіви озимини навесні

Приватне підприємство
«Виробничо-комерційна фірма «ІМПТОРГСЕРВІС»
Вітчизняний виробник регуляторів росту рослин
з функціями добрив  для обробки насіння, рослин і грунту.

Залишити коментар: