Новини

Сучасний та екологічний крохмальний завод запрацює вже цієї осені на Львівщині

13.07.2021

Останні роки ми спостерігаємо певний парадокс: з одного боку, Україна – п’ята держава світу за обсягами вирощування картоплі та, за різними даними, виробляє до 20 млн. тонн картоплі на рік. З іншого — наша держава імпортує закордонний картопляний крохмаль та інші продукти переробки картоплі.

З метою покращення даної ситуації, Компанія Централ Плейнс Груп Україна (Central Plains Group – CPG) розпочала реалізацію ініціативи “Зелена Планета”.
Ініціатива “Зелена Планета” — це безвідходне виробництво картопляного крохмалю та його похідних — протеїну та клітковини, а також інших продуктів з картоплі з мінімальним вуглецевим слідом, зазначається на  сайті  компанії.

Розуміючи ці потреби, CPG знайшла підтримку з боку Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», які погодили надання грантової допомоги ініціативи «Зелена Планета».

Перш за все, CPG береться за розширення обсягів вирощування преміум сортів технічної картоплі з високим вмістом крохмалю, як основи для ефективного бізнесу з переробки.

Сировиною для нового екологічного заводу буде лише спеціально вирощена для переробки технічна картопля.Такий сучасний крохмальний завод на базі компанії CPG Україна запрацює вже цієї осені.

Залишити коментар: