Новини, Техніка

Трактор Case IH Magnum 400 AFS Connect – свобода господарювати по-своєму

22.09.2021

16 червня компанія Case IH – лідер у виробництві техніки для сільського господарства, організувала Case IH Technology Day 2021, під час якого презентувала останні інноваційні новинки та  передові аграрні рішення.

Захід відбувся на полях сільськогосподарського підприємства «Агро КМР», що розташоване у Дніпропетровській області, та  є давнім клієнтом і партнером компанії Case IH.

Цього дня на гостей чекало безліч цікавої та пізнавальної інформації, приємне спілкування, і навіть можливість покермувати унікальними машинами від бренду: комбайном Axial-Flow 7250, трактором Magnum 400 AFS Connect i трактором Puma 210.

У попередньому номері нашого журналу ми розповідали про комбайни Case IH серії Axial-Flow® 250 – машини, які поєднують у собі найкращі технології та можливості.

Трактор Case IH Magnum 400 AFS Connect – свобода господарювати по-своєму

У цій же статті поділимось з вами інформацією про ще одну новинку Case IH – трактори 7-го покоління Magnum AFS Connect, що поєднують у собі небачений рівень контролю,  управління даними та нові стандарти комфорту кабіни.

«Ми приділяємо велику увагу сучасним тенденціям, які роблять акцент на точному сільському господарстві, на передачі великих масивів даних, для того, щоб господарства могли приймати швидкі й оперативні рішення та були більш ефективними в умовах сучасного зростання населення, зміни клімату, тощо, – каже продакт-менеджер Case IH Анатолій Мацюк.Ці тенденції, які мають назву Agriculture 4.0, вже давно популярні у всьому світі, а тепер вони прийшли в Україну. Тож я хочу представити наш крок у цьому напрямку – трактор Magnum 400 AFS Connect».

За словами продакт-менеджера, розробка 7-го покоління традиційного флагманського трактора AFS Connect розпочалася з дослідження, яке мало на меті виявити основні потреби та вимоги, які аграрії ставлять до тракторів цього сегменту.

«Насамперед ми вирішили дізнатися побажання операторів, котрі безпосередньо працюють на таких тракторах. Під час першого етапу було зроблено якісний аналіз: ми взяли 32 господарства з 4 країн (Франція, Німеччина, Великобританія та США) і попросили їх висловити свої вимоги до цього класу тракторів.

Наступним етапом став кількісний аналіз:  а саме проведено опитування серед 1000 клієнтів з різних країн світу, в тому числі й з України, у якому вони визначили основні пріоритети. Відтак, бпереважна більшість інтерв’юерів відзначили комфорт, безпеку, контроль та швидкий доступ до інформації.

Результатом цього дослідження і став конкретний проєкт, який отримав назву Magnum 400 AFS Connect. З цим трактором наші клієнти можуть відчути новий небачений раніше рівень віддаленого контролю машини на віддаленому підключенні, віддаленого перегляду інформації, що дає змогу операторам та власникам керувати господарськими операціями з абсолютно новим рівнем точності і таким чином вивести господарство на новий рівень прибутковості», – зазначив пан Анатолій.

Magnum 400 AFS Connect: модернізована «начинка»

Для українського ринку Case IH пропонує 5 моделей: Magnum 280, Magnum 310, Magnum 340, Magnum 380 та Magnum 400 з максимальною потужністю: 351-435 к.с. відпо-
відно.

Модель Magnum 400 оснащена шестициліндровими двигунами FPT Cursor 9 об’ємом 8,7 літрів з турбонаддуванням та інтеркулером.

«Цей двигун гарно себе зарекомендував, він є економічним, і розвиває максимальну потужність до 435 к.с., що гарантує високу продуктивність. Двигун вирізняється системою збільшення потужності Power Boost для обладнання, що працює від ВВП і гідравлічної системи, або для транспортних робіт. Також він має функцію додаткового збільшення потужності в разі необхідності, яка абсолютно не погіршує його продуктивності або характеристик передачі потужності на ґрунт.

У стандартну комплектацію наших двигунів входить також функція постійних обертів двигуна, що  допомагає правильно експлуатувати двигун і економити пальне. Я рекомендую встановлювати її на рівні 1800 об./хв. При розворотах можна задати 1200 об./хв, внаслідок чого  ми отримуємо ефективну потужність, зберігаємо ресурс двигуна та трансмісії.

Інша система, яка входить в базову комплектацію тракторів Magnum, це система APM , що дозволяє двигуну взаємодіяти з трансмісією, встановлюючи оптимальний діапазон продуктивності при необхідній швидкості і навантаженні, забезпечуючи за рахунок цього чудову економічну ефективність», – пояснює експерт.

Модель Magnum 400 доступна лише з трансмісією 21/5 PowerDrive, що пропонує максимальну швидкість 40 або 50 км/год при низьких обертах двигуна.

Моделі 340, 380 та 400 можна безпосередньо з заводу оснастити задніми гусеницями Rowtrac.

«Технологія Rowtrac забезпечує менше ущільнення ґрунту, менше пробуксовування, і, відповідно, менше утворення колій і менше руйнування структури ґрунту. Трактори Magnum Rowtrac використовують господарства, які впровадили в себе колійну технологію виробництва», – додає Анатолій Мацюк.

Вантажопідйомність задньої навіски трактора становить до 11 700 кг, тоді як вантажопідйомність передньої навіски, у разі її встановлення, становить 4 090 кг. У задній частині трактора доступно до шести гідророзподільників, а в передній – три. Наразі встановлення передньої навіски не обмежує кількість задніх гідророзподільників. Варіанти продуктивності гідравлічного насоса становлять 236 або 297 л/хв.

Трактор Case IH Magnum 400 AFS Connect – свобода господарювати по-своєму

Комфорт і безпека оператора передусім!

Чимало змін зазнала й кабіна трактора. Салон кабіни тракторів Magnum було допрацювано та вдосконалено, аби створити якісно нове середовище оператора.

«Це практично новий дизайн кабіни, розроблений інженерами Case IH для безпеки і комфорту оператора. Тепер новий підлокітник Multicontroller має чотири кнопки, які можна налаштувати на новому джойстику Multicontroller, ще чотири на підлокітнику, плюс енкодер, який необхідно натиснути та повернути для швидкого вибору функцій на моніторі AFS 1200, а також ексклюзивні перемикачі гідророзподільників, які можна індивідуально конфігурувати. Всі ці елементи дозволяють операторам налаштувати трактор саме так, як вони цього бажають. Основні робочі дані трактора, наприклад, рівень пального та температуру охолоджувальної рідини, можна швидко переглянути на новому компактному моніторі зі смарт-екраном VIS2 на правій передній стійці кабіни, що замінює колишні окремі монітори на стійках», – наголошує пан Анатолій.

Щоб підвищити комфорт роботи, трактори отримали новий  салон та нове сидіння з 40-градусним поворотом праворуч та 5-градусним поворотом ліворуч. Також було вдосконалено системи обігріву, вентиляції та кондиціонування тракторів. Управління цими функціями здійснюється за допомогою нової системи управління автомобільного типу, вбудованої в облицювання стелі з правого боку кабіни.

Кермувати трактором простіше простого

Ще одним елементом, який зазнав змін, є кермове управління із системою Brake-assisted steering, яким можна керувати через HMC II – центр управління розворотом на кінцях гону. Ця функція в основному орієнтована на моделі Rowtrac із задніми гусеницями, але також доступна для колісних тракторів Magnum, і допомагає керувати розворотом на кінцях гону, автоматично застосовуючи гальмо на внутрішній задній гусениці або колесі у випадку повороту керма.

Ексклюзивною новинкою є і брелок управління доступом з можливістю автоматичного блокування/розблокування дверей та програмованими функціями.

Телематична технологія AFS Connect: керуйте трактором зі свого смартфону

В основі нових моделей Magnum лежить визнання важливості даних для сучасних фермерів. Ці дані охоплюють не лише робочу інформацію, наприклад, розташування машин, їхню продуктивність та різноманітні витратні матеріали, такі як пальне, але й такі відомості, як записи полів, що включають оброблену площу та норми внесення. Усі ці дані тепер можуть бути записані та надійно передані в режимі реального часу просто на ходу за допомогою телематичної технології AFS Connect, вбудованої в нові моделі Magnum. Таким чином, нові трактори дозволяють власникам та операторам регулювати, управляти, контролювати та передавати дані саме так, як вони хочуть.

AFS Connect базується на перевіреній системі точного землеробства (AFS) від Case IH, але ця технологія вийшла на новий рівень завдяки вдосконаленому комплексу програмно-технічних засобів, включаючи новий дисплей, операційну систему, приймач та повністю оновлене апаратне середовище, що дозволяє переглядати дисплей у дистанційному режимі, надавати дистанційну підтримку та багато іншого.

Нові розробки технології Magnum AFS Connect забезпечують двосторонній зв’язок між новим монітором AFS Pro 1200 у кабіні та порталом Case IH AFS Connect, доступним на веб-сайті mycaseih.com.

«Таким чином, утворюється канал для управління даними, що генеруються тракторами серії Magnum. Ви можете керувати даними, що надходять від трактора, прямо зі свого офісу чи смартфону в режимі реального часу», – наголошує менеджер із систем точного землеробства AFS від Case IH Роман Чвартацький.

Безпечна бездротова передача даних означає, що немає необхідності в ручному переміщенні даних за допомогою накопичувачів USB, що виключає ризик їхньої втрати чи пошкодження. Власники та менеджери господарств також можуть вільно обмінюватися вибраними агрономічними даними зі своїми партнерами, а робочими даними трактора – зі своїм дилером з метою локалізації проблем з обслуговуванням чи експлуатацією та забезпечення максимально продуктивного використання техніки.

Технологія AFS Connect також дозволяє дистанційно переглядати робочий екран AFS трактора власниками господарства, менеджерами чи дилерами, що здійснюють підтримку свого обладнання: при цьому дилер отримує той самий вигляд екрана, який оператор бачить на своєму моніторі AFS Pro 1200 в кабіні. Таким чином можна визначити проблеми та достеменно з’ясувати, чим вони викликані та як їх можна вирішити.

Трактор Case IH Magnum 400 AFS Connect – свобода господарювати по-своєму

В основі технології AFS Connect нової серії Magnum лежать три основні компоненти: термінал оператора з монітором AFS Pro 1200, операційна система AFS Vision Pro та супутниковий приймач AFS Vector Pro. Ці елементи дозволяють користувачам на власний розсуд налаштувати управління трактором та роботу систем точного землеробства.

Новий монітор AFS Pro 1200 використовує операційну систему AFS Vision Pro, що дозволяє налаштувати трактор відповідно до вподобань оператора. Окрім можливості роботи за допомогою сенсорного екрану, можна скористатися програмованими гарячими клавішами, які дозволяють без зусиль отримати доступ до певних функцій під час руху в полі.

«Отже, підсумовуючи все вище сказане, можна з впевненістю стверджувати, що трактори 7-го покоління Case IH Magnum AFS Connect – це технології, які надають свободу господарювати по-своєму, дають можливість оперативно і швидко приймати управлінські рішення, які забезпечують підвищення прибутковості  господарств», – підсумував Анатолій Мацюк.

Анна Артим

Залишити коментар: