Новини

Україна більше забезпечена сучасними технологіями, ніж Німеччина

01.09.2013

Томас Клаусснітцер, який є регіональним директором компанії «СLAAS»  в Україні, протягом 25-річного досвіду роботи в нашій державі, вивчив потреби і специфіку українського ґрунту, що в свою чергу забезпечує повне уявлення того, яка саме техніка потрібна цим землям для ефективної і продуктивної праці.

                           Тільки німецька техніка для українського чорнозему

Томас Клаусснітцер представляє світового лідера з виробництва сільськогосподарської техніки «CLAAS», яка вже століття на ринку і стільки ж тримається на вершині цього бізнесу. Його можна зустріти на Днях поля, конференціях, виставках. Людина, яка легко і впевнено заводить бізнес-знайомства, проводить ділові зустрічі, що в першу чергу перспективно для самого німецького виробника.

–          Пане, Томасе, протягом 25-ти років роботи в Україні, ви зрозуміли потреби наших аграріїв і самі вивчаєте вимоги  українських ґрунтів, чи відрізняється ситуація українського агровиробництва від німецького?

–          Тут на Україні, багато місць де  кліматичні зони відрізняються, десь вологості достатньо, десь мінімально, класифікація ґрунтів різниться, що на Заході, що на Сході. Десь більше чорнозему, десь змішано з пісками і робота однієї і тієї ж серії техніки може суттєво відрізнятися. Українські аграрії прагнуть забезпечення своїх потреб в повній комплектації. Різниця в потребах і вимогах до праці на землі між Україною та Німеччиною є очевидною, ще навіть можу сказати, що Україна більше забезпечена сільгосптехнікою, ніж Західна Європа. Тут значно більша кількість  господарств.  Україна багата країна, тут дуже багата земля, значно багатший грунт, ніж у Німеччині.

                                                  Найперспективніший ринок на Україні

 Український ринок – перспективний і продажі техніки з кожним роком тільки ростуть. Звісно, для нас добре, щоб український аграрний ринок розвивався якнайкраще.

Я справді працюю тут досить давно і зрозумів за цей час і проблеми аграріїв і взагалі суть українського менталітету. Мені подобається працювати з українцями, їхній особливий підхід до роботи, впертість і настирливість в досягненні мети. Об’їхати половину світу, щоб знайти потрібну собі техніку – не кожен європеєць на таке здатен, а українцям це під силу.

–          Яка  лінійка техніки від «CLAAS» більш поширена серед покупців України?

–          В Україні іде весь ряд техніки виробництва «CLAAS»:  комбайни LEXION 600, 670, кормозбиральний JAGUAR 850, 870, TUCANO 440 і 470, трактори, прес-підбирачі, техніка виробництва кормів, косарки.

–          Як на рахунок сервісного центру? Хто безпосередньо повинен займатися обслуговуванням техніки, виробник чи дилер?

–          Повним сервісним обслуговуванням  повинен займатися дилер. Дилер і продає техніку, і забезпечує запчастинами, і створює сервісне забезпечення, також допомагає у фінансуванні. Такий собі  круговорот: виробник – дилер – покупець – дилер – виробник. В західній частині України, нашим офіційним дилером є ТОВ «Компанія «Лан». Ми дуже задоволені співпрацею з цією компанією і надіюся, що в подальшому перспективи розвитку тільки зростуть, тому що працівники нашого офіційного представника в Західній Україні є справжніми професіоналами.

–          Чи домовилася вже компанія «CLAAS» з «Херсонським машинобудівним заводом» про подальшу співпрацю?

–          Можу сказати, що з конвеєра вже зійшли перші тестові комбайни і планується ще випустити великий об’єм продукції. Наша компанія планує інвестувати у виробництво комбайнів на території України  1,7 млрд. гривень, враховуючи такий вклад, ми орієнтуємося тільки на успіх.

–          Компанія «CLAAS»  зарекомендувала себе, як успішний, перспективний, рентабельний і відповідальний виробник в цілому світі і досить часто на ринок виходить нова продукція. Коли слід очікувати наступних новинок?

–          Нові розробки від нашої корпорації будуть представлені в місті Гановер, Німеччина, на виставці, яка відбудеться в листопаді цього року.

Томас Клаусснітцер представляє  брендового виробника «CLAAS» вже 25 років на території України. І впевнений, що тут дуже цікаво і роботи вистачить ще як мінімум на наступне чверть століття.

Спілкувалася Мар’яна Балабан