Новини

Не встигаєш за інноваціями в аграрному секторі?! Вперед за знаннями і навиками до НімАЦ!

01.09.2013

              Не встигаєш за інноваціями в аграрному секторі?! Вперед за знаннями і навиками  до НімАЦ!

 

Чи потрібно нашим аграріям і їх працівникам підвищення кваліфікації в своєму напрямку, проникливе навчання і більш розширені навики? Відповідь на це запитання однозначна – так потрібно! Не тому, що у нас немає висококваліфікованих спеціалістів, а через постійні інновації, які вводяться в аграрний сектор досить часто: нові технології для господарств, нова сільськогосподарська техніка, спеціальні програми, новинки гібридів і т.п. Все це необхідно швидко і правильно освоїти, чи це великі агрохолдинги, чи починаючі підприємства, для правильного і прибуткового бізнесу потрібно «поглинатися» в інновації. Адже, робота ведеться сьогодні і варто по новітній системі іти вперед. А, щоб не витрачати силу – силенну коштів на тимчасових бізнес – тренерів, консультантів, можна просто звернутися до Німецького аграрного центру і знайти тут відповіді на безліч своїх запитань.

 

Німецький аграрний центр ( НімАЦ)  започаткував свою роботу на території України літом 2008 і вже з початку 2009 року проводить регулярні семінари. Спеціальну програму курсів професійної підготовки мають можливість пройти, як керівники господарств, так і працівники. Також, НімАЦ організовує семінари для викладачів аграрних навчальних закладів і приймають групи студентів для ознайомчого курсу і на екскурсії.

 

Працівники сільгосппідприємств зможуть вдосконалити свої знання і навики  в роботі з с/г машинами і обладнаннями. А керівники підприємств мають можливість дізнатися більше щодо сільськогосподарської промисловості, насіннєвого виробництва та виробників продукції по захисту рослин.

Завдяки ініціативі  „Асоціації подальшого розвитку сучасних сільськогосподарських методів і технологій в Україні (AMTU)“ НімАЦ  розпочав роботу в Україні. Компанії – співзасновники, які входять в організацію, деякий період вже працювали в аграрному секторі на території України і зрозуміли, що нашим співвітчизникам необхідні знання і навики щодо роботи з іноземною технікою та обладнанням. Такі німецькі фірми, як:  Amazone, Claas, KWS, Lemken, Toepfer International (всього 16 членів-співзасновників)  надають аграрному центру свою техніку для проведення навчань.

Щоб пройти відповідні курси не потрібно хвилюватися за ціну, адже послуги центру абсолютно безкоштовні з умовними внесками  за харчування та прожиття при потребі. Навчальний центр утримується фінансово  Німецьким  Міністерством сільського господарства, продовольства та захисту прав споживачів і фірм, які є членами Асоціації НімАЦ.

Німецькі спеціалісти стверджують, що український аграрний сектор досить перспективний і має великий потенціал. На їх думку, уміння користуватися  новими технологіями, знати про сучасну техніку  і  інші засоби в аграрній промисловості просто повинно допомогти реалізувати в повній мірі її потенціал у всіх галузях індустрії.

НімАЦ, на сьогоднішній день, славиться великим попитом в зацікавленості відвідувань курсів та заходів аграріями. І, щоб виправдати всі очікування клієнтів, працівники  центру докладають максимальних зусиль, постійно оновлюється інформація, проводяться спеціальні опитування, орієнтуються на побажання клієнтів, їхні потреби і стараються все внести в програму курсів.

 

Центр знаходиться у селі Поташ  Маньківського району Черкаської області. Весь комплекс включає в себе наступні елементи:

–          навчальна будівля з місцем для інформації, адміністрацією, навчальними приміщеннями та їдальнею;

–          навчально-виробнича майстерня;

–          виставковий і машинний зал;

–          виставкові відкриті площі;

–          місце для паркування.

 

У  розпорядженні центру дослідне та демонстраційне поле на якому відбуваються досліди в галузі рослинництва та ведуться практичні навчання. 29 серпня цього року відбудеться День Поля Німецького аграрного центру, який буде присвячений заготівлі кормів, демонстрації техніки для збору врожаю, ґрунтообробних та посівних агрегатів, презентації різних рослинницьких дослідів. Кожен гість зможе побачити те, що йому буде потрібно, отримає необхідний коментар від спеціаліста. А після закінчення основної програми, планується культурна програма та спільний обід.

Підготувала Мар’яна Балабан