Новини

Укргазбанк видав 1,1 млрд грн кредитів на посівну кампанію

21.04.2022

Успішне проведення весняно-польових робіт стало головним завданням для українських аграріїв цьогоріч. Серед 24 банків, які наразі беруть участь у державній програмі кредитування агровиробників, Укргазбанк забезпечив фінансування на  1,1 млрд грн. Це другий найбільший результат серед усіх банків-учасників. Загалом 2,5 тисячі українських аграріїв отримали 6,7 млрд грн кредитів.

Про це повідомляє пресслужба банку.

Найбільше кредитних коштів на початок посівної будо видано аграріям з Кіровоградської, Вінницької, Одеської, Дніпропетровської, Волинської областей. Перший агрокредит від Укргазбанку із держгарантією 80% отримав підприємець з Рівненщини, котрий займається вирощуванням зернових та технічних культур на площах понад 3 тис. га. Також Укргазбанк працює за пільговою програмою кредитування навіть там, де точилися бої. Першим таким регіоном стала Сумська область, де агровиробник, не злякавшись війни, вирішив засіяти всю свою площу в 1650 га і отримав 7,5 млн грн на придбання добрив та паливно-мастильних матеріалів. На підприємстві планують виростити кукурудзу, соняшник та сою. У господарстві працює більше двох десятків людей. Це підтверджує важливість такого кредитування для збереження робочих місць. Зараз таких кредитів чимало і по всій Україні, навіть на Чернігівщині, Миколаївщині, Сумщині та ін.

Зазначається, що програма держпідтримки аграріїв у військовий час працює вже місяць. Ось умови, які наразі пропонують:

  • кредит під 0% річних строком до 6 місяців, максимальна сума кредиту до 60 млн грн;
  • до 100 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту без додаткової застави.

Мінімальна сума кредиту може складати 50 тис. грн. Це підкреслює доступність державної допомоги для зовсім невеликих господарств. Для отримання кредиту до 5 млн грн діє спрощений механізм.

Залишити коментар: