Новини

Lemken купує південноафриканську компанію Equalizer

06.01.2023

Німецька компанія Lemken оголосила про укладення угоди з придбання південноафриканського виробника посівного обладнання Equalizer. Операцію планується завершити приблизно навесні, як тільки буде отримано відповідні дозволи.

Про це передає  traktorist.ua

За словами генерального директора компанії Lemken Ентоні ван дер Лея, пропозиція продукції Equalizer ідеально доповнює сегмент сівалок та є важливою опорою для подальшого зростання.

«У портфелі немає дублювання. Equalizer пропонує клієнтам та ринкам рішення, які досі не могла запропонувати компанія Lemken. Відповідно до нашої стратегії зростання, машини Planter та Seeder — також у поєднанні з пневматичними сівалками — заповнюють прогалину в нашому портфоліо», – розповідає Ентоні ван дер Лей.

Ентоні ван дер Лей зауважив, що придбання Equalizer також створює оптимальну синергію для технології однозернового посіву компанії Lemken завдяки можливості доповнення технології Delta Row з вже існуючою технологією Single Row компанії Equalizer.

Компанія Equalizer, яка, як і Lemken, є сімейною, була заснована у 2000 р. у Кейптауні, Південна Африка, і в даний час налічує 180 співробітників. Крім внутрішнього ринку ПАР, де компанія є лідером в галузі однонасіннєвої технології, Австралія є її основним експортним ринком.

«Ми бачимо великий потенціал для нових продуктів з Lemken поряд з нами та з нетерпінням чекаємо на початок співпраці. У той же час ми пишаємося тим, що ця угода підтверджує успіх і напружену роботу всієї команди Equalizer разом з нашими місцевими дистриб’юторами протягом останніх 22 років. Equalizer і надалі залишатиметься інноваційним та надійним партнером для своїх клієнтів», – каже засновник та керуючий директор Equalizer Гідеон Шрейдер.

Компанія Lemken також приймає на себе зобов’язання і збирається розвивати підприємство Equalizer в ПАР. Перший проєкт — розширення служби логістики запасних частин у 2023 р. Внаслідок придбання в компанію перейде весь досвідчений персонал, який працює на підприємстві.

Equalizer продовжить роботу як автономне дочірнє підприємство під керівництвом нинішніх керівників. Назва бренду також не зміниться. Звичайно, німецькі фахівці з сільгосптехніки ділитимуться з колегами своїми знаннями та досвідом у розробці, виробництві та продажах, щоб підтримати зростання підприємства.

Залишити коментар: