Новини

Нове покоління Fendt 700 Vario: компанія Fendt представляє цілковито нову розробку

29.08.2022

З сьомим поколінням серії Fendt 700 Vario компанія Fendt представляє цілковито нову розробку та розширює діапазон потужності до 300 к.с. для універсального застосування.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Новий двигун, опційна ширина колії 60 дюймів, FendtONE onboard та offboard, а також нове покоління фронтального навантажувача Fendt Cargo характеризують цю серію як універсальну для світового ринку. Вперше 700-а модель доступна зі швидкістю до 60 км/год. Технічні інновації потужних тракторів, такі як VarioDrive або інноваційна концепція охолодження, гарантують якісно нову маневровість у цьому класі. Fendt 700 Vario знову встановлює нові стандарти.

З моменту презентації в 1998 році серія Fendt 700 Vario здобула численні нагороди і з тих пір є бестселером компанії Fendt. Клієнти по всьому світу довіряють тракторам – як в рільництві, так і на пасовищах, на вулицях чи при використанні фронтальних навантажувачів. Моделі попередніх 700-х поколінь використовуються середніми та великими фермерськими підприємствами, а також підрядними компаніями в Європі, Північній Америці, Південній Африці, а також в Австралії та Новій Зеландії.

У сьомому поколінні нова серія з п’ятьма моделями (Fendt 720 Vario, 722 Vario, 724 Vario, 726 Vario та Fendt 728 Vario) охоплює діапазон потужності від 203 до 283 к.с. (147 – 206 кВт) згідно з ECE R120. Концепція додаткової потужності Fendt DynamicPerformance (DP) забезпечує підвищення потужності Fendt 728 Vario DP до 20 к.с. за допомогою адаптованої до потреб системи управління, тобто саме тоді, коли це потрібно. Таким чином, топова модель досягає максимальної потужності до 303 к.с. Концепція додаткової потужності не прив’язана ні до швидкості руху, ні до спеціальних застосунків і працює суто динамічно, навіть коли вал відбору потужності знаходиться в стані спокою.

Залишити коментар: