Рослинництво

Висококонкурентні гібриди кукурудзи для професіоналів

19.02.2015

Сьогодні ринок насіння кукурудзи в Україні характеризується надлишком пропозиції. Конкуренція дуже висока. Тому, компаніям, які тільки почали «освоювати» зазначений ринок необхідно мати висококонкурентні гібриди кукурудзи аби отримати популярність серед виробників та зайняти свою нішу.

Австрійська селекційно-насінницька компанія ЗААТБАУ порівняно нещодавно почала завойовувати прихильність українських майстрів вирощування кукурудзи. В теперішніх умовах для того, щоб отримати прихильність та популярність серед виробників, необхідно докласти неабияких зусиль і продемонструвати на практиці свою перевагу серед декілька сотень гібридів конкурентів.

Саме тому ЗААТБАУ, в цій висококонкурентній боротьбі, демонструє переваги своїх гібридів кукурудзи «не словом, а ділом», на практиці, в польових умовах. Все дуже просто. Щороку компанія ЗААТБАУ розміщує більше 100 демонстраційно-випробувальних полігонів усіх польових культур, які представлені в Україні (кукурудза, соя, пшениця, ріпак, ячмінь, горох, соняшник) в усіх агрокліматичних зонах нашої країни. Для всіх культур, в т.ч. для гібридів кукурудзи, принцип розміщення на демонстраційно-випробувальних ділянках однаковий: сорти та гібриди ЗААТБАУ розміщуються з обов’язковою присутністю конкурентів. Це дає можливість продемонструвати на практиці рівень селекції компанії ЗААТБАУ, а також проводи об’єктивну оцінку продуктивності та конкурентоздатності сортів та гібридів ЗААТБАУ.

Наводимо для вашої уваги два графіки: середня врожайність гібридів кукурудзи ЗААТБАУ в польових випробуваннях 2014 року; та максимальна врожайність кожного гібриду кукурудзи ЗААТБАУ отримана в 2014 році, яка демонструє генетичний потенціал селекції ЗААТБАУ (45 дослідних ділянок, врожайність вказана в перерахунку на стандартну вологість зерна 14%, вологість зерна на графіку – фактична на час збирання).

За консультаціями та більш детальною інформацією звертайтесь до регіональних представників компанії ЗААТБАУ.

Залишити коментар: